Monster Energy Kawasaki Racing Team odhalil pro rok 2021 nový vzhled motocyklů a oblečení

Kawasaki Racing Team představil nový vzhled a oděvy pro jezdce obrázky a videem, natočeným v nizozemské centrále týmu v Schijndelu a na jejich místní testovací trati.

Vincent Bereni, technický ředitel KRT, zdůraznil novou strukturu týmu a řekl: „Je vždy vzrušující zahájit novou sezónu a vidět nový design biků, týmu a jezdců. Máme nového jezdce vedle RF3 pro rok 2021  Ivo Monticelliho. Vylepšuje se pokaždé, když jezdí na KX450-SR, a my jsme postupně aplikovali změny a aktualizace na jeho motorku. Jsme velmi spokojeni s Ivovým přístupem a odhodláním; dokonale zapadá do týmu a jeho tvrdá práce bude jistě odměněna. Pokud jde o RF3, nyní máme společně celou sezónu a shodujeme se na oblastech, které je třeba vylepšit. V zimě proběhlo testování velmi dobře a my jsme představili několik nových změn a to hlavně na straně podvozku. Technicky je každý rok velmi důležité dělat předsezónní závody, a tak se tým rozhodl nastoupit na italské mezinárodní mistrovství, aby otestoval naše motorky a jezdce ve skutečných podmínkách závodu. Vítězství v sérii s RF a získání P: 3 celkově s IM128 bylo skvělé a velmi pozitivní pro všechny naše partnery, zejména Monster Energy a naše italské týmové partnery jako Vertex, Braking, Blackbird, CRM a Alpinestars. Jako tým se cítíme jako lvi v kleci připraveni k boji. Mokré nohy při těchto závodech byly pro všechny zaměstnance vzrušující. Zažili jsme pozitivní zimu a nemůžeme se dočkat, až zahájíme kampaň do roku 2021. “

Mohlo by vás zajímat:  Povětrnostní podmínky neumožnily test Kawasaki Racing Team. Bude odložen

Majitel týmu – a nyní také manažer týmu – Thierry Chizat Suzzoni, uzavřel: „Užili jsme si 12 let partnerství se společností Kawasaki a je vždy potěšením zahájit novou sezónu v čele týmu Monster Energy Kawasaki Racing Team.“ Z osobního hlediska jsem hrdý na to, že mám skvělý technický tým s věrnými a vášnivými lidmi, kteří mají skvělé zkušenosti s konkurencí. Romain pro nás jezdil loni a už jsme se spolu hodně naučili. S technickou pomocí od KHI v Japonsku máme spolehlivé tovární motorky, na které se můžeme spolehnout. Jako partner se k nám Ivo připojil letos. Má dobré zkušenosti, jsme si velmi jistí, že s naší podporou udělá silný pokrok“.

Zdroj a foto: Kawasaki
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře