Modelový rok 2023 ve znamení nových barev pro modely Honda určené ke každodennímu dojíždění

23YM LINE UP NEW MODEL

Pět zástupců ze široké nabídky úsporných a technologicky vyspělých motocyklů Honda určených pro každodenní dojíždění do zaměstnání dostane pro modelový rok 2023 nový vzhled, díky němuž se napřesrok v evropských městech objeví nové barvy.

Řada SH, která svým způsobem představuje „značku v rámci značky“, je v dané kategorii opravdovou špičkou. Modely SH125i, SH150i a vrcholný SH350i, které se vyrábí v italském závodě společnosti Honda ve městě Atessa, se vyvíjejí v reakci na potřeby a touhy zákazníků. Díky tomu jezdcům nabízejí stylový, zábavný a bezstarostný dopravní prostředek.

Mohlo by vás zajímat:  Motorkáři opět podpoří Nedoklubko. Cíl netradičního moto závodu bude na Zámku Lány

Pro modelový rok 2023 bude model SH350i dostupný ve třech zcela nových barvách: modré metalíze Crescent Blue Metallic, matné stříbrné metalíze Matt Lucent Silver Metallic a matné černé metalíze Matt Coal Black Metallic, které tak v modelové řadě doplní stávající matnou stříbrnou metalízu Matt Ruthenium Silver Metallic, perleťovou bílou Pearl Cool White a černou Black.

S novými barvami přicházejí i verze SH125i a SH150i – zde se jedná o šedou perleťovou Pearl Falcon Gray, matnou bílou perleťovou Matt Pearl Cool White a matnou modrou Matt Pacific Blue, které doplní stávající černé provedení Nightstar Black. Dvě nová sportovnější barevná provedení – černé Coal Black a červené Hyper Red – získávají navíc černá kola, odlišné logo SH na přední kapotáži a velké logo SH na bočních panelech podlahy.

 

V roce 2021 se model SH125i stal v Evropě nejoblíbenějším strojem pro každodenní dojíždění, kdy si tento klasický skútr s velkými koly a rovnou podlahou vybralo přes 20 000 zákazníků. Letos SH125i zaujímá v evropských prodejních žebříčcích druhé místo za modelem PCX125, jehož kombinace agility, celodenního komfortu, praktických odkládacích prostor a příjemné dynamiky motoru enhanced Smart Power Plus z něj dlouhodobě dělá jasného favorita. Vedle modelu PCX125 zaujímá v nabídce značky Honda místo model Vision 110, který pro evropské uživatele dojíždějící do zaměstnání i nadále představuje vynikající hodnotu, zejména díky své vysoké kvalitě, přístrojovému panelu s LCD displejem, či pohodlnému ovládání inteligentním klíčem Smart Key – to vše navíc v lehkém a obratném balení.

Pro modelový rok 2023 získávají modely PCX125 i Vision 110 dvě nové moderní barvy: stávající perleťovou bílou Pearl Jasmine White a matnou černou metalízu Matt Galaxy Black Metallic nově doplní perleťová šedá Pearl Jupiter Gray a matná modrá Matt Suit Blue Metallic.

Mohlo by vás zajímat:  Upravená verze Dax „Furiosa“ z Portugalska byla vyhlášena vítězem soutěže Honda Customs pro rok 2023

Poté, co model CB125R v modelovém roce 2021 získal nový čtyřventilový motor a významné vylepšení předního odpružení, přichází tento vstupní model rodiny Neo Sports Café pro rok 2023 s novým tmavším vzhledem. Všechny čtyři barvy – matná černá Matt Gunpowder Black, matná stříbrná metalíza Matt Crypton Silver Metallic, červená Candy Chromosphere Red i matná modrá metalíza Matt Jeans Blue Metallic jsou nově doplněny černým spodním krytem motoru a bočními kryty na kapotáži.

Celkově se v roce 2022 pro modely řady SH, CB125R, PCX125 a Vision 110 rozhodlo přes 54 000 zákazníků, kteří hledali vhodný stroj pro své každodenní dojíždění.