Ministryně Šlechtová se nedala odbýt, vyrušovala Rossiho na startu nedělního závodu MotoGP – video

karla-slechtova-harley-davidson

Určitě víte, že Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová je vášnivou motorkářkou, potkali jsme ji například na akci Harley-Davidson k oslavě 115 let, ale nechyběla o víkendu ani na brněnském autodromu, kde na sebe strhla velkou pozornost. Těsně před startem nedělního závodu byla totiž tak aktivním fanouškem, až ji musel Valentino Rossi odstrčit.

Celá situace ale byla přímo podle Šlechtové jinak. K celé záležitosti se včera vyjádřila na svém facebookovém profilu, kde mimo jiné píše: „Tak ta situace na MotoGP byla trochu nešťastná. Chtěla jsem jen Rossimu, podobně jako ostatním, popřát před startem hodně štěstí. V tom hluku se nikdo neslyšel, nebylo rozumět, a tak to asi vypadalo, že jsem neodbytná fanynka. To úplně ne, ale to nedorozumění chápu.“ Jestli to tak opravdu bylo a nebo ne, na to si můžete svůj obrázek udělat sami…


K onomu vysvětlujícími statusu ale jedním slovem dodává: „Zároveň děkuji např. našemu Karlovi Abrahámovi nebo vítězi – velmi milému p. Marquezovi – za super přijetí!!“ O tyto (a i další) fotky se na svém profilu podělila s fanoušky už v neděli.

Mohlo by vás zajímat:  Představení Red Bull GASGAS Tech3 2024

A protože jsme v České republice, na toto téma se hned objevila řada vtipů a MEME obrázků. Některé z nich jsou velmi povedené, například tento: