Máte Yamahu YZF-R1M? Vyražte na Yamaha Racing Experience 2019!

Svět strojů Yamaha řady R je připraven posunout hranice vašich fyzických a psychických schopností na novou úroveň. Všechny motocykly řady R s technologiemi vyvinutými pro závody MotoGP disponují výkonem, který vás doslova přenese do jiné dimenze a nabídne ty nejúchvatnější zážitky z jízdy na supersportu.

Motocykl YZF-R1M představuje mezi stroji Yamaha řady R naprostou špičku – to vše díky motoru o výkonu 200 k s klikovým hřídelem crossplane, modernímu elektronickému závodnímu odpružení Öhlins a kultivovaným technologiím elektronického řízení. Model YZF-R1M, který lze zakoupit výhradně po online registraci ZDE, umožňuje všem jezdcům vyzkoušet si výkon originálního továrního superbiku.

Rezervujte si své místo zdarma na akci Yamaha Racing Experience

Společnost Yamaha zve všechny majitele motocyklů YZF-R1M 2019 k bezplatné účasti na letošní akci Yamaha Racing Experience, která se 13. a 14. května koná na okruhu Silverstone ve Velké Británii.

Tuto událost oceňují všichni, kdo zakoupili YZF-R1M. Jde o jedinečnou akci na závodním okruhu, speciálně pořádanou pro široký okruh jezdců různých dovedností a zkušeností. Cílem dvoudenní akce Yamaha Racing Experience je nabídnout podporu všem jezdcům v rozvoji a zdokonalování jejich potenciálu jízdy na závodní trati.

Mohlo by vás zajímat:  Yamaha Tricity 300 se představuje. Tříkolka bude na trhu v červnu a stačí na ni řidičák skupiny 'B'

První den jsou na programu speciální workshopy vedené závodními specialisty Yamaha, kteří představí systém Yamaha Ride Control, elektronické závodní odpružení a další prvky výbavy tak, aby všichni účastníci mohli svůj motocykl řady R využít na maximum. Druhý den budou mít všichni jezdci možnost učit se při zkušebních jízdách na okruhu od úspěšných členů závodních týmů Yamaha a specializovaných odborníků, a naučit se tak svůj motocykl YZF-R1M co nejlépe ovládat.

Zaregistrujte se ještě dnes na akci Yamaha Racing Experience 2019

Pokud jste si motocykl YZF-R1M 2019 dosud neobjednali, máte ještě čas si nový stroj rezervovat a současně získat místo zdarma na akci Yamaha Racing Experience 2019!

Majitelé motocyklů YZF-R1M předchozích modelových roků se mohou akce Yamaha Racing Experience zúčastnit po úhradě poplatku. Registraci na akci Yamaha Racing Experience 2019 je v tomto případě třeba provést na adrese silverstone@silverstone.co.uk.

https://youtu.be/Y8AlFhVd6jE