Malé ditě samo na „splašené“ motorce v hustém provozu + video

To je jak z laciného z filmu. Ale není to žádný trik ani výmysl. Jedná se o autentickou nahrávku z palubní kamery jednoho z kolemjedoucích řidičů. Šílená jízda v levém pruhu přinesla náraz do pomaleji jedoucího skútru. A jak to pokračovalo? Rodiče se poroučeli k zemi, zatímco dítě se na v jízdě pokračující motorce udrželo.

Jak je ze záběrů patrné, nikým neovládaná motorka přejíždí z pruhu do pruhu. Bylo velkým štěstím, že se nesrazila s žádným vozidlem, kterých okolo bylo požehnaně. „Splašená“ motorka ukončila jízdu po stovkách metrů až po nárazu do obrubníku. Dítě muselo hlídat několik strážných andělů, protože si ani pádem do vedle stojícího keře, nepřivodilo žádný vážnější úraz.

Na místě pak zastavilo několik řidičů, kteří nemohli uvěřit, že dítě to celé absolvovalo jen s odřeninami! Nikdo jiný z ostatních účastníků této prazvláštní příhody nebyl vážně zraněn. Přesto policie obvinila řidiče hned z několika přestupků od překročení rychlosti, používání mobilního telefonu, předjíždění z levé strany až po jízdu bez helmy.

Video bylo natočeno na frekventované silnici ve městě Bengalúr nacházejícím se v indickém státě Karnátaka.