Majitelé motocyklů HONDA pozor. Blíží se 12. ročník Honda Festu.

Honda Fest je akcí určenou pro všechny příznivce cestování a to na jakémkoli motocyklu značky Honda. Připraveny jsou 3 celodenní vyjížďky po pečlivě vybraných motorkářsky zajímavých nádherných trasách v okolí Krkonoš. „Základním táborem“ bude luxusní nově zrekonstruovaný wellness hotel Orea Resort HORAL****, Špindlerův Mlýn.  Nebude chybět večerní program a také testování motocyklů Honda, při kterém si může každý z účastníků vyzkoušet nejžhavější novinky letošní sezóny.

Termín akce: 1. – 5. září 2021

Místo konání akce: Orea Resort HORAL****, Špindlerův Mlýn.

Platbu je potřebné zrealizovat příkazem na úhradu do 3 dnů po registraci. Zakazníci ihned po registraci dostanou automaticky generovaný potvrzující email s číslem bankovního účtu a instrukcemi k platbě. Účastnický poplatek: 7.480,-Kč vč. DPH/osoba/pobyt.

Elektronický itinerář všech plánovaných tras pro navigace, organizační pokyny ohledne příjezdu a prvního dne obdrží účastníci emailem minimálně týden před konáním samotné akce.

Neváhejte – počet míst je limitován kapacitou ubytování.

Jak se na akci přihlásit: prostřednictvím ONLINE registračního formuláře na stránce: http://honda-experience.cz/honda-fest/

Pro všechny registrované platí stornopodmínky hotelu Orea Resort Horal****.  Pokud v důsledku přímých opatření vlády a/nebo jiných kompetentních orgánů státní správy, uložených v souvislosti s výskytem či šířením nového typu koronaviru označovaného jako SARS-CoV-2 a infekční nemoci COVID-19, tímto virem vyvolané, bude zakázáno poskytovat hotelové služby a realizovat akci Honda Fest 2021, budou podniknuty kroky k navrácení účastnických poplatků v nejbližším možném termínu.