Letošních FMX Gladiator Games se zúčastní Robbie Maddison

Už 19. listopadu proběhne v O2 aréně akce FMX Gladiator Games, nejstarší evropská freestyle motokrosová show, která se do povědomí fanoušků adrenalinu zapsala mnoha extrémními výkony. Letos potvrdil svou účast také Robbie Maddison,

rrr

legendární australský jezdec, který na své motorce předvádí skoky odporující mnoha fyzikálním zákonům. Robbie už dokázal přeletět fotbalové hřiště, přeskočil rozevřený londýnský Tower Bridge nebo Korintský průplav. Naposled se jako první na světě naučil na motorce jezdit po vodní hladině. Se svým speciálně upraveným strojem zvládá dokonce i surfovat v obrovských vlnách na plážích Tahiti. Asi nepřekvapí, že Robbie jako dublér zastupoval Jamese Bonda v nebezpečných scénách slavného filmu.

abbbbbbbb

Maddisona zkrátka baví posouvat hranice lidských možností a pokusí se o to také v Praze. „Limity máte pouze ve své hlavě. Na vás záleží, jak si je nastavíte,“  říká Maddison.

V O2 aréně bude Robbie Maddison v dobré společnosti. V nové aréně, která bude postavena do kříže, a ve které budou jezdci skákat proti sobě, se potká s nejlepšími FMX gladiátory současnosti. Čtyři kapitáni, povedou své týmy do nebezpečných bojů o nejlepší triky.

hhhhhh