Laia Sanz je v cíli druhé části maratonské etapy

Jet bezpečně, nedělat žádné velké chyby a dokončit druhou část dvoudenní maratonské etapy. To byl cíl Laii, když dnes ráno vyrazila na cestu a 709 kilometrů zvládla jako 27. nejrychlejší jezdec.

Laia Sanz: „Jsem ráda, že tato fáze skončila. Už včera jsem věděla, že dnešek pro mě bude velmi obtížný, a bylo to tak. Mám bolesti v zápěstí, takže jsem při jízdě velmi opatrná, jen se snažím zajistit, abych nedělala žádné velké chyby. Naštěstí dnes nebyly věci tak špatné, jak jsem čekala. Jela jsem bezpečně a, no, jsem o jednu etapu blíže ke konci. Moje motorka je ve skvělé kondici a kromě zápěstí se mi také daří. Nyní budu odpočívat a připravovat se co nejlépe na dlouhou rychlostní zkoušku, kterou máme zítra před sebou. “

Laia se obávala bolesti v zápěstí, která jí ztěžovala sedmou etapu, a znovu by jí bránila v postupu do etapy. Laia se zaměřila na jednoduché dokončení dnešní etapy. Naštěstí Laia zjistila, že věci nejsou „příliš špatné“, a tak mohla znovu dokončit bezchybný den a bezpečně vrátit svůj GASGAS RC 450F svému týmu, který nyní připraví motorkyu na nadcházející druhou nejdelší rychlostní zkoušku rallye zítra.

Zdroj a foto: GASGAS Motorcycles GmbH