Kymco startuje cenovou akci na atraktivní modely stopětadvacítek

Kymco se na startu letošní sezóny vytasilo s atraktivní akcí, kde zákazníci ušetří nemalý peníz. Od 12. dubna nabízí tento tchajwanský výrobce skvělé ceny na svoje oblíbené skútry ve třídě 125 ccm. Tato třída vozidel je stále populárnější pro provoz po městě či na dojíždění za prací a o víkendu je lze skvěle využít na komfortní výlety po okolí. KYMCO akci ušilo na dva modely: při zakoupení štíhlého elegána New People S 125i ABS ušetříte 8.000,- Kč a při zakoupení Agility City+ 125i CBS je to 5.000,- Kč. Akce platí až do 30. června 2021.

Od ledna 2013, kdy vešla v platnost novela zákona o řidičských oprávněních se třída skútrů o objemu 125 ccm stala jednou z nosných kategorií prodejů nových strojů v České republice. Není divu, vždyť možnost řídit s řidičákem skupiny B jakýkoliv skútr této kategorie, aniž by člověk musel navštívit autoškolu, je prostě úžasné. A Kymco letos tuto možnost zase zatraktivnilo akcí na dva svoje modely.

New People S 125i ABS vybavený v sérii topcasem stojí nově 77.990,- Kč namísto 85.990,- Kč – to odpovídá zvýhodnění 8.000,- Kč. Tento elegantní skútr na velkých kolech (16 palců vpředu a 14 palců vzadu) váží 130 kg a vyniká snadnou ovladatelností, stabilitou a svižnou jízdou. Je vybaven moderním čtyřventilovým motorem se vstřikováním o objemu 125 ccm, splňuje Euro5, má výkon 8 kW při 8.500 ot./min a je pečlivě sladěn s variátorem pro snadné a komfortní ovládání při jízdě. O bezpečné zastavení se tu starají dvě kotoučové brzdy (vpředu 260 mm, vzadu 240 mm) sériově vybavené systémem ABS v provedení 9.1 od firmy BOSCH. Jeho základní výbava je velmi široká a obsahuje velký větrný štít, stylové chrániče rukou, dvě USB zásuvky a úložný prostor pod sedačkou s možností jeho rozdělení.

Mohlo by vás zajímat:  Do evropské nabídky značky Honda se vrací modely C125 Super Cub a Monkey 125

Jízdní pozice na ergonomicky dobře tvarovaném sedle je velmi uvolněná jak pro řidiče, tak pro spolujezdce. Ten si odloží svoje nohy na velké výklopné stupačky. Řidič má k dispozici velkou plochou podlážku s pohodlným prostupem, což je u městského skútru vždy velká deviza. Skvěle naladěný podvozek s hydralickou teleskopickou vidlicí vpředu a dvěma pružícími jednotkami (se seřiditelným předpětím) vzadu se stará o mix komfortu na horších cestách a dobré stability ve vysokých rychlostech. New People S 125i vyniká skvělým zpracováním s láskou k detailu a moderními prvky: digitální přístrojovka se všemi potřebnými údaji, multifunkční spínačka s ovládáním zapalování, víčka nádrže a otevírání podsedlového prostoru a kompletní osvětlení s LED technologií včetně blinkrů. Kymco nabízí New People S 125i ABS včetně topcasu v barvě vozidla buď v modré metalíze anebo ve stříbrné matné, rovněž v metalickém provedení. 

Dále Kymco nabízí cenové zvýhodnění ve výši 5.000,- Kč na svůj veleúspěšný model Agility City+ 125i CBS. Tento agilní skútr stojí v akčním období 57.990,- Kč namísto 62.990,-Kč. Plus v jeho názvu znamená více komfortu a agility, kterou tento 131 kg vážící model nese již ve svém názvu. Díky svým velkým kolům, u zákazníků tak oblíbených, o rozměrech 16 a 14 palců se hladce přenáší přes nerovnosti a přináší jízdní požitek blízký motocyklu. Nádrž o objemu 7 litrů se nyní kvůli snížení těžiště nachází pod podlahou, což se dále pozitivně projevuje na jízdních vlastnostech. A také úložný prostor pod sedačkou z toho profituje. Jeho motor nyní splňuje aktuální normu Euro5, má výkon 6,4 kW při 7.500 ot./min. a jeho spotřeba se vždy vejde pod tři litry na sto kilometrů.

Brzdy jsou vždy silnou stránkou modelů od Kymca a ani zde tomu není jinak. Přední kotouč (260 mm průměr) spolu se zadním (240 mm průměr) se starají se spolupráci (systém CBS) o nadprůměrné hodnoty zpomalení ve světě skútrů. Silný LED světlomet, výklopné stupačky spolujezdce, digitální hodiny v kokpitu a 12 V zásuvka patří k základní výbavě.

Toto vše ve spojení a atraktivní cenou dělá z Agility City+ 125i atraktivní paket a jeho celoevropské prodeje to jen potvrzují. A nyní ještě navíc v novém atraktivním barevném provedení iron grey, vedle stávající modré a červené, o důvod navíc se o ni zajímat.

Mohlo by vás zajímat:  Honda CB500F, modelový rok 2022

Akční nabídka platí od 12. dubna do 30. června 2021.

Zdroj a foto: Kymco

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*