KYMCO představuje novinky pro sezónu 2021

V listopadu 2020 představil CEO firmy KYMCO Allen Ko na online tiskové konferenci „KYMCO International Press Conference“ nejžhavější novinky KYMCO: jako první z nich bude uveden na trh v létě adventure skútr KYMCO DOWNTOWN 360X. 

Poprvé se v programu značky KYMCO objeví delivery skútr s objemem motoru 125 ccm pod názvem AGILITY CARRY 125i. Je to vlastně logický krok, neboť s novelizací zákona o ŘP řada kurýrních a rozvážkových služeb přesedlala či hodlá přesednout na skútry této kategorie. Je to vlastně větší bratr již po celé Evropě známého modelu Carry 50i. Úsporný Carry 125i je ideální nákupní a transportní prostředek, což potvrzuje mnoho chytrých detailů v jeho konstrukci. Tankovací hrdlo nádrže je úmyslně posunuto tak, aby zadní nosič zavazadel, který pro velkou nosnost zabírá místo zadní sedačky, mohl být neustále pod nákladem a přesto šlo pohodlně natankovat. Přední světlomet, nyní v moderním provedení s LED technologií, a ukazatele směru jsou umístěny na spodní straně předního nosiče, čímž není jeho nakládací prostor ničím omezen. Boky sedadla řidiče jsou zkoseny, aby dobře dosáhl na pevnou zem a i při plném naložení se jeho silně dimenzované brzdy postarají o bezpečné zastavení.

New People S 200i doplňuje úspěšnou řadu „New People S“ v program skútrů KYMCO. Tento elegantní skútr na velkých kolech (16 palců vpředu a 14 palců vzadu) nabízí uvolněný jízdní styl bez omezení v dynamice. To je zásluha hlavně moderního motoru se vstřikováním, komfortního podvozku, skvělých brzd se systémem ABS a velmi dobré ochrany před nepřízní počasí díky sériově montovanému vysokému plexi štítku.

Mohlo by vás zajímat:  Kymco startuje cenovou akci na atraktivní modely stopětadvacítek

Ale také díky rovné podlaze a spoustě úložných prostorů. Jeho menší bratři se jmenují New People S 50i a 125i. S větším z nich sdílí celou platformu, liší je jen zvýšeným zdvihovým objemem motoru a díky tomu samozřejmě i větší dynamice. Nabízet se bude tato novinka ve dvou barevných provedeních: stříbrná matná metalíza a tmavá modrá metalíza.

Foto:MSA Motor Sport Accessoires GmbH Zdroj:MSA Motor Sport Accessoires GmbH