Kymco New People S 125i ABS. Přítel pro všechny.

Již více než dvě desetiletí brázdí silnice několika kontinentů vozidla modelové řady People, která obsahuje vozidla od 50 až do 300 ccm. A právě nyní KYMCO uvádí na trh nového člena této rodiny s označením New People S 125i ABS,  který lze řídit s řidičským oprávněním na osobní automobil.

Jako již druhý model v pořadí je osazen nově vyvinutým vzduchem chlazeným motorem se 4 ventily v hlavě splňující normu EURO4 a bude v budoucnu pohánět i další modely ve třídě 125 ccm. Tento motor je konstruován s důrazem na malou spotřebu, nízké emise, klidný chod a pružný záběr. Je tedy naprosto ideální pro městský a příměstský provoz, kde je New People S 125i ABS nejen díky svým velkým kolům jako doma.

Celkový design je mixem moderních linií a klasických tvarů a prvků, zmínit můžeme například dnes moderní dvoubarevné sedadla a oblíbené proužky s LED technologií, která je mimochodem na všech osvětlovacích prvcích.

Nový motor a světla s LED diodami jsme již zmínili, dále stojí za zmínku multifunkční spínačka, která ovládá i podsedlový prostor a tankovací hrdlo, dvě USB zásuvky, kotoučové brzdy na obou kolech vybavené systémem ABS od Bosche, zavazadlový prostor na integrální přilbu, kufr o objemu 33 litrů v barvě vozidla a nakonec ještě vysoké plexi a ochranné kryty rukojetí. A nechybí ani klasický háček na tašku, která má své místo na klasické rovné podlaze. Takhle vypadá skútr v maximální výbavě. A vše to ještě korunuje nádherná moderní digitální přístrojovka se spoustou užitečných funkcí.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“400″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

Technická data: New People S 125i ABS

Výkon                                               8,3 kW (11,3 PS) při 8500 ot./min
Hmotnost provozní                        130 kg
Hmotnost celková                          280 kg
Rozměry (d / š / v)                        2085 / 700 / 1170 mm
Výška sedla                                     800 mm
Objem nádrže                                  6,2 l
Motor                                                 vzduchem chlazený čtyřtaktní jednoválec se vstřikováním paliva
Zvihový objem                                 125 ccm
Startér                                               elektrický
Spojka                                               odstředivá
Převodovka                                      bezestupňový variátor
Přední odpružení                            hydraulická teleskopická vidlice
Zadní odpružení                             Jednostranná kyvná vidlice, hydr. tlumená (2 tlumiče se seřiditelným předpětím pružiny)
Brzdy vpředu                                  1 kotouč (260 mm ø)
Brzdy vzadu                                     1 kotouč (240 mm ø) s ABS
Pneumatiky vpředu                       110/80 – 16
Pneumatiky vzadu                         120/80 – 14
Spotřeba / emise                             EURO 4 / spotřeba paliva (l/100 km) Ø 3,0l; CO2 emise 67g/km