KTM RC 8C 2023 se vyprodal za 2:38 minut

Trvalo pouhé 2 minuty a 38 sekund, než se všech 200 závodních strojů KTM RC 8C postavených Krämerem vyprodalo.

Každý z 200 ultraexkluzivních strojů 2023 KTM RC 8C se prodal za úžasné 2 minuty a 38 sekund. Stejně jako v předchozích letech využila KTM svou digitální prodejní platformu k tomu, aby nabídla kupujícím přímý způsob, jak si zajistit svou motorku hned po zahájení prodeje. Potenciální majitelé byli nasměrováni na digitální prodejní platformu, kde mohli zaregistrovat svůj zájem o KTM RC 8C zaplacením zálohy. 30 z těchto kupujících se také rozhodlo převzít své stroje na stejně exkluzivní předávací akci příští rok na jaře ve španělské Valencii.

KTM RC 8C, vytvořený v úzké spolupráci s Krämer Motorcycles, je postaven s použitím špičkových, vysoce výkonných závodních komponentů s vylepšeným sériovým motorem LC8c pro snadnější údržbu a dostupnost dílů.

Konečným výsledkem je 100% závodní motocykl schopný chrlit nejvyšší úroveň výkonu a ovladatelnosti, aniž by potřeboval příliš sofistikovanou elektroniku nebo nedostupné nástroje v boxech.

Jelikož je KTM omezeno na pouhých 200 kusů, vytvořila online čekací listinu, která zájemcům o koupi uděluje další příležitost v případě zrušení.