KTM je opět partnerem mezinárodního šestidenního endura v San Juan

Po vzrušující trase přes Le Puy En Velay ve Francii loni v létě ISDE, nyní na svém 97. ročníku, přichází nový terén v San Juan v Argentině, aby se poprvé vrátil do Jižní Ameriky od roku 2018 a zpět do samotné slavné vinařské oblasti od roku 2014. Očekává se, že se sejde více než 30 zemí, aby přijaly výzvu kralujícím držitelům mezinárodních trofejí – Spojené království – a KTM je připravena nasadit svou komplexní službu ISDE Race Service, aby udržela oranžové stroje na předních místech výsledkových listin.

Jakýkoli jezdec v Argentině si může pronajmout nejnovější KTM 350 EXC-F SIX DAYS, jediný motocykl, který při této příležitosti podnikne cestu do Jižní Ameriky. Tohoto vůdce třídy, který vyhrál šampionát, si lze najmout na dobu trvání akce, přičemž náklady na dopravu a pojištění jsou zahrnuté v poplatku. Pro ty, kteří přijedou do San Juan s vlastním KTM EXC, je služba KTM ISDE Race Service obsáhlou službou. Závodníci se mohou 100% soustředit na své jízdy a časy a zbytek nechat na posádce KTM.

Přihlášení přináší následující výhody: přístup k čerpacím stanicím, technické pokyny a asistence po celou akci (jak povolují pravidla FIM), nářadí pro údržbu, kapaliny a maziva (Motorex, motorový olej, chladicí kapalina, sprej na řetěz a benzín) , denní aktualizace nastavení a informací o závodech, podpora WP Suspension, úložné boxy (rukavice, brýle, pneumatiky a další položky), pomoc v nouzi (náhradní díly, nářadí, kapaliny, benzín, nápoje, občerstvení), servis náhradních dílů (cena díly nejsou zahrnuty), jeden vzduchový filtr denně, servis kola po předjížďce (před technickou kontrolou), chlazené nápoje v závodním týdnu a denní jídlo (TBC).

Chcete-li si rezervovat KTM 350 EXC-F SIX DAYS na závod nebo místo v KTM ISDE Race Service, jednoduše přejděte na tuto online platformu. Rezervace je možné potvrdit platbou kreditní kartou.