KTM Factory Replica STACYC jsou mini stroje pro ty nejmenší. Je to školka před velkými motorkami

KTM uvádí na mezinárodní trh elektrická kola KTM Factory Replica STACYC 12eDRIVE a 16eDRIVE. Tyto dva mini stroje umožní juniorům odhalit fantastické nové zážitky v jejich nejranějším věku. Praktičnost a všestrannost elektrické energie poskytuje dokonalou základní platformu pro nejmenší potenciální cyklisty. Díky těmto elektrickým kolům si děti mohou užít vzrušení z rychlosti.

Každý budoucí jezdec může objevit základy tyčí, kol, točivého momentu a vyváženosti. Mohou napodobovat své hrdiny Red Bull KTM Factory Racing, než se rozvinou na trati s KTM SX-E 5 – inovativním elektrickým motokrosem, který může „růst“ s dítětem.

Mohlo by vás zajímat:  David Pabiška se usadil na 2. místě hodnocení jezdců bez asistence Original by Motul
  • KTM Factory Replica STACYC 12eDRIVE je ideálním startem pro mládež, obvykle ve věku od 3 do 5 let. S 12 “koly s pneumatikami a nízké výšce sedla 33 cm váží méně než 8 kg a může se pochlubit hliníkovým rámem a vidlemi ve stylu BMX.
  • KTM Factory Replica STACYC 16eDRIVE je jasnou volbou pro mírně zkušenější jezdce nebo pro ty, kteří mají za sebou více kilometrů, možná pro věkové rozpětí 4 – 8 let Kolo má vysoce výkonný motor, který je o něco silnější než jeho menší bratr. Je vybaven většími 16 ”koly a poskytuje zvýšenou výšku sedáku 43 cm.

Oba modely nabízejí rychlé nabíjení a zhruba 30-60 minut jízdy pro výjimečné množství zábavy, spolu s hodinami koordinace ruka-oko a cvičením venku. Lehký, přenosný, robustní, intuitivní a „závodně laděný“, jak KTM Factory Replica STACYC 12eDRIVE, tak KTM Factory Replica STACYC 16eDRIVE jsou základními „předkrmy“ před širokými možnostmi a konkurenčním potenciálem, který nabízí KTM SX-E 5.

KTM Factory Replica STACYC – hlavní výhody

  • Robustní, lehký hliníkový rám -> snadné uchopení a manipulace pro děti
  • Tři progresivní režimy napájení -> první zkušenost s poháněnou rychlostí
  • Bezpečná, tepelně chráněná 20V baterie – doba provozu> 30-60 minut a doba nabíjení 45-60 minut
  • výšky sedadel 33 cm a 43 cm -> věkové rozmezí od 3 do 8 // ocel, vidlice ve stylu BMX, řetěz ve stylu BMX a volnoběh
  • Multifunkční plyn s displejem jízdního režimu a stavem baterie
  • Estetika Race Replica se zúženými stupačkami a ergonomií
Mohlo by vás zajímat:  Michek na DAKARu zázračně ustál 30metrový let

Joachim Sauer, produktový manažer KTM Offroad to komentoval: „Rozmanitost celé řady KTM Offroad je něco, na co jsme velmi hrdí, a nyní máme s KTM Factory Replica STACYC DRIVE ideální první platformu. Je to nejen skvělý a zábavný produkt. Důležité je, že tyto dva modely jsou také dalšími vynikajícími příklady toho, jak můžeme efektivně využívat elektronickou mobilitu. Budoucí generace nebo jezdci mohou absolvovat své první zážitky v jízdě na kole díky KTM Factory Replica STACYC DRIVE. “

Elektrická balanční kola KTM Factory Replica STACYC 12eDRIVE a 16eDRIVE jsou k dostání u autorizovaných prodejců KTM od února 2021.

Zdroj a foto: KTM