KTM aktualizuje svou řadu STREET pro rok 2023

KTM vchází do nového roku s rychlými, jako nikdy předtím, STREET motocykly, které pokrývají celé spektrum silničních strojů pro všechny jezdce a typy ježdění. KTM přichází s malými, ale mocnými stroji KTM 125 DUKE a KTM 390 DUKE Naked. Ty jsou lemovány působivými zbraněmi Supersport nové generace v převlecích KTM RC 125 a KTM RC 390.

Pro rok 2023 je řada aktualizována o nové prémiové odstíny inspirované zářivým prototypem KTM 1290 SUPER DUKE RR a týmy Grand Prix.

KTM 790 DUKE

ORIGINÁLNÍ SCALPEL se vrací zpět na scénu jako vstupní bod kompatibilní s formátem A2 do řady KTM se střední hmotností. Toto rozhodnutí vychází z partnerské dohody s čínským výrobcem CFMOTO, podle níž bude motor o objemu 790 ccm pokračovat. To znamená, že stroj Naked s výkonem 105 k bude i nadále zaplňovat mezeru na globálním trhu.

Mohlo by vás zajímat:  Podmol je zpět! S dakarskou motorkou předvedl salto

KTM RC 125 / KTM RC 390

Oba modely řady KTM RC dostávají úpravu KTM GP Orange s černým výfukem. Všechny modely 2023 KTM RC jsou také standardně vybaveny tmavě tónovanou obrazovkou.

KTM 125 DUKE

KTM 125 DUKE SPAWN OF THE BAST, KTM 125 DUKE dostává novou barevnou aktualizaci, která představuje modro-bílý motiv, zvýrazněný oranžovou koncovkou a nápadnými oranžovými koly.

KTM 390 DUKE

KTM 390 DUKE CORNER ROCKET střední váhy dostává dvě nové aktualizace barevného provedení: zářivou oranžovou a modrošedou variantu a nenápadný černý a matně šedý odstín, který do ulic dodává tmavší, zlověstnější stín.

Mohlo by vás zajímat:  Königovi soupeři ujížděli a v Austrálii dojel osmnáctý

KTM 890 DUKE GP

KTM 890 DUKE GP zavádí více černé, s poutavým barevným provedením černá na bílé, doplněným nápadným oranžovým pomocným rámem a oranžovými koly.

Modely KTM 2023 Street se začínají dodávat v listopadu 2022.