KTM AG nabízí kompletní řadu elektrických sportovních minibiků

KTM AG, přední evropský výrobce motorových dvoukolek se svými motocyklovými značkami KTM, Husqvarna Motorcycles a GASGAS, představila minulý víkend na svém KTM North America Dealer Summit v Charlotte v Severní Karolíně svou ucelenou řadu elektrických sportovních minibiků.

Aktuální řada nabízí modely pro mladé jezdce s různými dovednostmi, od prvních balančních biků až po pokročilé soutěžní modely. V roce 2022 byla řada rozšířena o nové SX-E 3, EE 3 a MC-E 3, které překlenují mezeru mezi elektrickými balančními biky a pokročilými SX-E 5, EE 5 a MC- Modely E5. Do poloviny tohoto desetiletí bude elektrická řada obsahovat více než 20 elektrických terénních motocyklů všech značek, od modelů pro začátečníky až po soutěžní modely, zaměřené na mladé talenty, které posouvají budoucnost motorsportu na další úroveň.

S desítkami let zkušeností v oblasti konstrukce a výroby motocyklů KTM AG pečlivě vyhodnocuje příležitosti pro elektrickou mobilitu a vyvíjí produkty, které jsou udržitelné jak ekologicky, tak ekonomicky.

„V dnešní době každý mluví o e-mobilitě. V KTM AG neustále sledujeme vývoj v této oblasti a dostojíme své odpovědnosti jako inovativní, udržitelná společnost,“ říká Hubert Trunkenpolz, marketingový ředitel KTM AG. „Pevně ​​věříme, že e-mobilita hraje roli, pokud jde o krátké vzdálenosti, městskou mobilitu a malý objem motoru. V offroadovém segmentu musíme vzít v úvahu okolnosti na tratích, jako je omezená dostupnost pro nabíjení velkých baterií.“

Silná dealerská partnerství jsou jedním z hlavních pilířů úspěchu KTM AG. Jakožto světová jednička na trhu offroadových soutěžních motocyklů je společnost solidním partnerem své celosvětové dealerské sítě. KTM AG je odhodlána plnit vysoká očekávání jezdců a prodejců i společnosti jako spolehlivý výrobce v odvětví dvoukolových motorových vozidel.

Mohlo by vás zajímat:  BMW Motorrad představuje BMW Motorrad Welt

„Naše vztahy s našimi prodejci, jejich zpětná vazba a informace pro nás byly vždy neocenitelné. Proto jsme hrdí na to, že zde na největším světovém trhu s offroadovými motocykly můžeme poprvé představit naši řadu elektrických motocyklů pro nejmladší jezdce. Bylo skvělé strávit pár dní společně s našimi partnery, jezdit na nejnovější generaci motocyklů a sdílet naši vizi a plány do budoucna,“ říká Florian Kecht, obchodní ředitel KTM AG. „Jsme odhodláni i nadále dodávat našim prodejcům široký sortiment nejlepších produktů ve své třídě, který nyní i v budoucnu splňuje očekávání všech našich akcionářů.“