KTM ADVENTURE RALLY 2022 se má konat v malebné vesničce Quillan v jižní Francii

Cestovatelé a dobrodruzi z mnoha částí světa stráví celé tři dny a více než 500 km putováním rozmanitým terénem na úpatí francouzských Pyrenejí, doplněné výzvami, workshopy a překvapeními jedinečnými pro tuto akci.

Všechny sloty pro ročník 2022 byly prodány již dávno a ke skupině namontované KTM – sestavené ze zemí celého kontinentu – se připojí například bývalý závodník Rallye Dakar a sportovní manažer KTM Factory Racing Rally Jordi Viladoms ( který přiveze svou katalánskou školu a navigační metody výuky do Francie), legenda enduro/rally Giovanni Sala, vítěz etapy Rally Dakar Xavier de Soultrait a známý světový cestovatel Johnny Nice na slavnosti.

Mohlo by vás zajímat:  Replika KTM 450 Rally 2024

Evropská KTM ADVENTURE RALLY se stala každoročním majákem pro ty, kteří prospívají komunitě, kamarádství a duchu dobrodružného ježdění. Každý rok KTM aktivuje schéma na jiném území nebo místě, kde mohou motocyklisté objevovat nové trasy a zážitky, ale také nová přátelství a spojení.

Atmosféra akce mimo motorku je stejně důležitá jako zábava v sedle a KTM velmi dbá na to, aby sestavil harmonogram plnění a zajistila, že jemnější detaily jsou plně na místě pro nejlepší možný „RALLY“ výlet. Prozatím všechny cesty a stopy vedou do Quillan.

  • Termíny: 14.–17. září 2022
  • Poloha: Quillan, Francie, severně od francouzských Pyrenejí.
  • Tři dny jízdy v historickém francouzském prostředí
  • Průměrně 180 km denně v sedle, většinou offroad
  • Otevřeno pro omezený počet dobrodruhů KTM
  • Hvězdný seznam VIP s Viladoms, Sala, De Soultrait & Nice