KTM 450 Rally Factory Replica se představuje pro modelový rok 2022

Model 2022 KTM 450 RALLY FACTORY REPLICA, jehož cílem je zvítězit v konkurenci, je připraven podniknout nejnáročnější vícestupňové závody rally na světě. Na základě zkušeností z několika vítězství v rally aréně – a také od příspěvků elitních závodníků, kteří žijí, aby vítězili – zůstává i nadále nejvíce připraveným závodním strojem dostupným na trhu. KTM 450 RALLY FACTORY REPLICA, vyvinutá na základě zpětné vazby od Toby Price, Matthiase Walknera a Sama Sunderlanda z týmu Red Bull KTM Factory Racing, se stala synonymem soutěže rally.

V nové verzi pro rok 2022 je model KTM 450 RALLY FACTORY REPLICA zkonstruován tak, aby splňoval ty nejnáročnější požadavky závodních soutěží a byl stejně účinný při jízdě přes písečné duny při vysoké rychlosti i při navigaci v náročných technických úsecích. Motocykl je postaven na výkonném, závodem prověřeném a ultra spolehlivém motoru se vstřikováním paliva SOHC o objemu 450 ccm, který je ženatý s konkurenčním podvozkem s perfektními vlastnostmi ohybu.

Mohlo by vás zajímat:  Honda CB1000 Hornet se představuje pro rok 2024

Široká řada sofistikovaných dílů vyvinutých na základě konkurence dále zdůrazňuje exkluzivitu tohoto stroje. To zahrnuje sadu mistrovských vidlic WP XACT PRO s uzavřenou kazetou a špičkovou technologií Cone Valve. Celkově vzato, model 2022 KTM 450 RALLY FACTORY REPLICA předvádí svůj závazek dodávat skutečné závodní osvědčené inženýrství závodníkům, kteří chtějí soutěžit na nejvyšší úrovni. Model 2022 si rovněž zachovává převodovku PANKL Racing Systems, která vytváří lineárnější rozložení převodů při zachování stejných převodových poměrů, jaké se nacházejí na strojích Red Bull KTM Factory Racing.

KTM 450 RALLY FACTORY REPLICA

  • Model s omezenou edicí [80 jednotek]
  • Čistý stroj READY TO RACE
  • Silný motor se vstřikováním paliva SOHC o objemu 450 ccm
  • Závodní podvozek vyvinutý v konkurenci
  • Vidlice WP XACT PRO 48 mm s uzavřeným nábojem [kuželový ventil]
  • Plně nastavitelný tlumič WP XACT PRO
  • Špičkový výfuk Akrapovič
  • Určeno pro vícestupňové cross-country závody

Pouze 80 z těchto exkluzivních strojů bude k dispozici pro rok 2022 za pevnou cenu 25 900 EUR (plus DPH a poštovné) s dostupností od září 2021. Balíček služeb a podpory je také k dispozici omezenému počtu jezdců na nadcházející Rallye Dakar za příplatek pro všechny modely KTM Rally.