Která z modifikací Moto Guzzi je nejpovedenější? A cítíte se na lepší? – video

Mandello del Lario požádal čtyři stavitele, aby předložili své vlastní vize o úpravě modelu Moto Guzzi V7 II. Po několika měsících usilovné práce byl výsledek na světě.

Moto Guzzi Garage je skutečně pozoruhodné úsilí zaměřené na poskytování prostoru jezdcům ke ztvárnění představ, jak by jejich V7 II motocykl mohl vypadat.

Pravidla a zásady Moto Guzzi pro výběr čtyř „Customizerů“ nejsou známá, ale výsledek jejich práce je opravdu skvělý. Officine Rossopuro a Filippo Barbacane, nepochybně dvě z největších jmen ve světě Moto Guzzi . Rossopuro a jeho Dark Rider, motocykl příznivce střízlivého vzhledu.

Vybrat si je možné také café-racer s názvem Dapper, vytvořené Radical Guzzi nebo zvolit od Millepercenta více tradiční přístup s pojmenováním Legend. Samozřejmě, že stranou zájmu by neměl zůstat ani Scrambler.

Kterou byste si vybrali a koupili ?

Nelíbí se vám ani jeden styl ? Zkuste zhmotnit vlastní představu. Navštivte www stránky a můžete pracovat na vlastní představě Moto Guzii V7 II a vytvořit něco jediněčného. Nevšední a zajímavý SPAR projekt je pro vás šance.

Moto Guzzi Garage | Dark Rider from Moto Guzzi on Vimeo