Kolekce oblečení Husqvarna Motorcycles je již dostupná

Husqvarna Motorcycles s potěšením oznamuje svou zbrusu novou řadu oblečení pro rok 2022. V každé kolekci jsou vzrušující nové nabídky – Funkční Street a Offroad, Casual Lifestyle a Team Wear. Kolekce oděvů Husqvarna Motorcycles Apparel Collection se vyznačuje vysokou kvalitou s jemnými vzory vycházejícími ze švédského stylu. Ochrana, pohodlí a všestrannost jsou charakteristickými znaky funkčního vybavení díky rozsáhlému použití inovativních materiálů.

Jako doplněk k uvedení cestovního motocyklu Norden 901 je nyní Functional Street Apparel vybaven vodotěsnou převodovkou Scalar vyrobenou výhradně pro motocykly Husqvarna společností REV’IT. Multifunkční, všestranná bunda a kalhoty s odpovídajícími rukavicemi odrážejí styl a barvy Norden 901. Špičkové čtyřsezónní cestovní vybavení, bunda a kalhoty Scalar mají odnímatelné, prodyšné, větru a voděodolné membrány Hydratex®, a bohaté kapsy. Scalar Jacket má odnímatelnou termo bundu, kterou lze nosit samostatně. K dispozici je také přilba Bell MX-9 ADV MIPS® (Multi-directional Impact Protection System) navržená pro jezdce Norden 901 s vysoce účinnou ventilací a dvoupanelovým zorníkem odolným proti poškrábání s zorníkem Nurafog II® proti zamlžování. .

Jezdci Husqvarna Motorcycles 701 Supermoto nyní perfektně ladí s barvami svého stroje v jednodílném obleku Horizon, rukavicích a přilbě Bell Moto-9 MIPS® Gotland. Horizon Suit má chrániče ramen, loktů a kolen a integrovaný chránič zad SAS-TEC® a kevlarové panely na vnitřních pažích a nohách. K dispozici je také možnost šití na míru. Funkční offroadové oblečení Husqvarna Motorcycles vybaví motokrosové jezdce všech úrovní od začátečníků po profesionály. Kolekci pro rok 2022 připojuje zcela nová a exkluzivní kulová helma Bell Moto-10. Její lehký design osvědčený v závodech představuje další evoluci offroadových helem s inovativní technologií Spherical Technology™ od MIPS®, designem kuličky a patice, který přesměruje síly nárazu. Technologie No Missed Races (NMR™) helmy se skládá z nárazníků, které se po nárazu vrátí do své původní podoby, takže můžete jít znovu. Sofistikovaná ventilace udržuje závodníky v pohodě i při těch nejzběsilejších závodech.

Kids MX Gear nabízí stejné pohodlí a ochranu na nejvyšší úrovni jako oblečení pro dospělé. Pro rok 2022 obsahuje řada oblečení nové vzory přileb a košile a nový 3,5 GPX juniorský krční výztuha. K dispozici je také jedinečná soutěžní helma a tričko pro děti, které se učí dovednosti na dvou kolech na Husqvarna 12eDrive a 16eDrive.

Fanoušci motocyklů Husqvarna všech věkových kategorií – muži, ženy, děti i miminka – mohou vypadat skvěle a užívat si švédský styl, ať jdou kamkoli, s kolekcemi a příslušenstvím Husqvarna Motocykly Casual Lifestyle a Team Wear. Řada Casual Apparel and Accessories obsahuje vše od bund, fleesů, mikin s kapucí, triček a čepic až po tašky, láhve, držáky na klíče a další. Stan a židle Husqvarna Motocykly paddock vytvoří perfektní základnu závodního dne. Zabavte děti na tréninkovém kole a v bezpečí s odpovídající helmou. Řada Accelerate přináší styl motocyklů Husqvarna do vašeho tréninku mimo kolo s položkami, jako je funkční tričko a šortky a hybridní fleece a větrovka.

Kolekce funkčního a neformálního oblečení 2022 jsou nyní k dispozici u všech autorizovaných prodejců motocyklů Husqvarna. Další podrobnosti o cenách a dostupnosti získáte u své národní pobočky nebo dovozce Husqvarna Motorcycles. Dostupnost jednotlivých položek se může v jednotlivých zemích lišit.