Kolekce oblečení Functional Apparel Collection 2021 od společnosti Husqvarna Motorcycles

Společnost Husqvarna Motorcycles oznámila, že kolekce Functional Apparel Collection 2021 je nyní k dispozici. Pro letošní rok byly uvedeny na trh nové enduro a motokrosové řady, které obohacují nabídku prémiových výstrojí a ochranných pomůcek Husqvarna pro motocykly, děti i dospělé. Řada oblečení Pursuit představená v loňském roce zůstává k dispozici majitelům a fanouškům strojů Husqvarna Motorcycles. 

Jezdci offroadových strojů Husqvarna Motorcycles mají teď nové možnsoti, jak se oblékat s kolekcí Functional Apparel Collection 2021. Stejně jako motocykly této značky se i enduro a motokrosové oblečení neustále posouvá vpřed, aby splňovalo požadavky offroadových jezdců.

Mohlo by vás zajímat:  Harley-Davidson Sportster S představuje své technologie a technické údaje

Bunda Gotland

Zcela nová bunda Gotland je mimořádně univerzální a nabitá mnoha funkcemi. Lehká, prodyšná, vodoodpudivá offroadová enduro bunda s vícesezónním vzhledem. Když teplota stoupne, bunda Gotland se zdvojnásobí jako vesta s rukávy, které lze odepnout a uložit do velké zadní kapsy na náklad. Komplexní ventilace umožňuje přívod studeného a teplého vzduchu ven. K užitečnosti Gotlandu přispívá řada dalších kapes uvnitř i venku, přičemž jedna z vnitřních kapes je zcela vodotěsná. Předtvarovaná ramena a lokty a reflexní detaily poskytují pohodlí a ochranu.

Gotland kalhoty

Spojte bundu Gotland s kalhotami Gotland. Lehké, odolné a prodyšné kalhoty Gotland jsou vyztuženy Cordurou, nabízejí vysoce efektivní ventilaci a jsou vybaveny koženou výztuhou kolen odolnou proti teplu a oděru.

Gotlandské tričko

Gotlandská košile je novým přírůstkem do offroadové základny. Lehké a robustní moderní, ale nadčasové tričko Gotland je vodoodpudivé a zároveň prodyšné.

Vodotěsné zařízení Gotland

Pro mokré počasí v offroadových dnech obsahuje nová kolekce Functional Apparel kolekci Gotland Jacket and Pants WP. Vodotěsné, vícevrstvé, funkční membrány udržují prvky na uzdě. Odolná konstrukce a design také umožňují snadný pohyb a dostatečné větrání podle potřeby.

Motokrosové ozubené kolo

Nový Railed Gear obsahuje moderní prémiový motokrosový styl do široké škály, s přilbou Moto 9 Flex Railed Helmer od Bell, Racecraft + Goggles o 100%, Railed Pants, stejně jako Railed a Railed Pro Shirts. Juniorské crossovery se dostanou do akce s Kids Railed Gear.

Mohlo by vás zajímat:  Filip Podmol ovládl domácí šampionát. Na Rock'n'ride si vyhodil rameno.

Offroad boty

Nová offroadová obuv, která nyní nabízí boty pro všechny jezdce od základní úrovně až po profesionální s botami X-3 SRS a Crossfire 3 SRS. Jsou navrženy a vyrobeny výhradně pro motocykly Husqvarna přední společností na trhu SIDI.

Nová kolekce Functional Apparel Collection 2021 je nyní k dispozici u všech autorizovaných prodejců Husqvarna Motorcycles. Další podrobnosti o cenách a dostupnosti získáte u vaší národní pobočky nebo dovozce Husqvarna Motorcycles. Dostupnost jednotlivých položek se může v jednotlivých zemích lišit.

Zdroj a foto: Husqvarna Motorcycles GmbH