Když jeden umí to a druhý tohle: Ducati a Akrapovič společně + video

Spolupráce mezi Ducati a společností Akrapovič přináší zatím jen ty nejlepší z výsledky pro oba zúčastněné.

[Best_Wordpress_Gallery id=“3″ gal_title=“11017″]

Výfukový systém Akrapovic navržený pro Ducati 1199 Panigale přinesl slovinskému výrobci řadu ocenění v průmyslovém designu, Red Dot Award v roce 2014. Tento výfukový systém je považován za jedno z měřítek vyspělé technologie, která zvyšuje výkon motocyklu a dopřává motorce estetické dokonalosti.

Nějaké ocenění, chtělo by se říci. Ale vězte, že to nebyla žádná procházka růžovým sadem. Výfukový systém Evo Linka na Ducati 1199 Panigale vyhrál bitvu s více než 4800 dalšími produkty ze všech oblastí života. Výfuk Akrapovič bylo to nejlepší z 1800 výrobců, designérů a architektů z 33 zemí celého světa.

Akrapovič je pravděpodobně největší jméno ve světě (nejen) motocyklových výfuků, a to v obou sférách – legálních strojů na ulici, ale i na závodních strojích. Ducati je pouze jedním z výrobců motocyklů, kteří mají obsáhlou dohodu s Akrapovičem. A není žádným tajemstvím, že také například Harley-Davidson nebo Victory využívají jako první z výrobců cruiserů speciálně navržené výfukové systémy Akra-can. A je víc než jasné, že budou brzy následovat další…