Kawasaki Ninja H2 SX představuje novinky pro rok 2023

Stroj vybavený systémem ARAS těží z adaptivního tempomatu a detekce mrtvého úhlu plus, integrované do nového 6,5” barevného TFT přístrojového vybavení. Funkce varování před kolizí vpředu je zabudována do stroje se specifikací se dvěma radary, stejně jako upozornění varovného signálu nouzového zastavení v případě náhlého brzdění.

Se standardním bezklíčovým zapalováním KIPASS, natáčecími světly LED, systémem sledování tlaku v pneumatikách a asistentem při rozjezdu do kopce (pomoc při rozjezdu do kopce) se seznam výbavy vyváženého přeplňovaného stroje staví na špičku ve své třídě Sport Tourer, zvláště pak s přidáním Kawasaki systému jednoklíčového příslušenství pro čistou montáž s praktickými vnitřními taškami.

Inovativní přírůstek v roce 2023 je Auto High Beam (AHB). Použití kamerového senzoru k vyhodnocení jasu světel vozidel jedoucích vpředu, pouličního osvětlení atd. AHB automaticky zapíná nebo vypíná podle potřeby dálková světla LED na motorce. Aby systém fungoval, musí být stmívač/přepínač nastaven na dálková světla a motorka musí jet ve tmě rychlostí vyšší než 20 km/h. Při zapnutém systému se na 6,5” TFT multifunkčním barevném displeji přístroje zobrazí zelená ikona.

Barvy pro řadu dvou modelů v roce 2023 jsou:

Ninja H2 SX

  • Metalíza Diablo Black

Ninja H2 SX SE (Vybaveno poloaktivním elektronicky tlumeným odpružením KECS Kawasaki se Skyhookem)

  • Emerald Blazed Green
  • Metallic Diablo Black
  • Metallic Graphite Grey