Kawasaki KLX230: nové malé enduro je tady

2019-Kawasaki-KLX230-2

Pro modelový rok 2020 představuje Kawasaki nové enduro KLX230. Vzduchem chlazený čtyřtaktní stroj s liniemi motokrosového speciálu s homologací pro provoz na pozemních komunikacích. Je ideální pro začínající mladé jezdce, ale osloví i ty zkušenější, kteří touží po lehkém, ovladatelném a schopném stroji.

Srdcem nové KLX je motor s objemem 233 ccm naladěný tak, aby dodával příjemný a použitelný výkon již v nízkém až středním pásmu otáček. Také přepracované vstřikování paliva zajišťuje rovnoměrný zátah a lineární zrychlení.

Nový rám byl konstruován tak, aby poskytoval důvěru a zajistil dobrou zpětnou vazbu jak na silnici i mimo ni. Ve spojení s 21palcovým předním a 18palcovým zadním kolem, komfortním odpružením s dlouhým zdvihem i moderním ABS je KLX230 kombinací technologií a jednoduchosti, která odměňuje jezdce jedinečným a přitažlivý celkem.

Pro pohodlí jezdce dostala Kawasaki KLX230 i elektrický startér a šestistupňovou převodovku, ale poměrně velký objem nádrže, jenž činí 7,5 litru. Model KLX230 má LCD panel, který zobrazuje standardní funkce jako: rychlost, počítadlo kilometrů, denní počítadlo kilometrů, ukazatel stavu paliva, hodiny atd.

2019-Kawasaki-KLX230-1