Kamion plný motocyklů Harley-Davidson zase v Česku! Harley on Tour startuje už 8. července.

 Kamion plný motocyklů Harley-Davidson se po roce vrací do Česka. V rámci již tradiční akce Harley on Tour zastaví od začátku července každý víkend na jednom z pěti míst v ČR. Turné jedoucí napříč Evropou přes 8 zemí u nás tentokrát vyvrcholí. Odstartuje v Ostravě, skončí v Plzni. Zájemci se budou moci seznámit s aktuální modelovou řadou H-D, absolvovat zkušební jízdu zdarma a poznat osobitý styl i jízdní vlastnosti jednotlivých strojů. Zkušební jízdy, včetně zapůjčení motocyklové výbavy, je možné rezervovat už nyní.

 Řekněte sbohem stresu a starostem všedních dní, je na čase si užívat! Přesně k tomu je stvořena akce s názvem Harley on Tour, která nabídne dva dny plné silných strojů, burácejících motorů a jízd na ikonických motocyklech H-D zcela zdarma.

První zastávkou tour se stane Ostrava (areál před dealerstvím H-D, U Stadionu 5), kde budou motocykly k dispozici o víkendu 8. a 9. července. V dalších týdnech se přesune do Brna (14. – 15. 7. – před areál H-D Brno, Křižíkova 68D), Hradce Králové (21. – 22. 7. – areál letiště Hradec Králové), Prahy (28. – 29. 7.) a poslední a zastávkou bude Plzeň (4. – 5. 8. – před areálem NC Borská Pole).

„Na každé zastávce Harley on Tour 2017 bude zájemcům k dispozici 23 motocyklů aktuální produkce Harley-Davidson. Tentokrát se jedná například o 8 modelů touringové řady, včetně letošní novinky Road King Special a plně zastoupena bude i řada Dark Custom, kde nechybí ani nejčerstvější novinka, motocykl Street Rod, o něhož podle dosavadních reakcí očekáváme zřejmě největší zájem. Všichni jezdci si tak mohou během dvou dnů bezplatně a bez kauce vyzkoušet různé modely dle jejich apetitu,“ říká Michal Fric, Marketing manager Harley-Davidson pro střední a východní Evropu.

Zkušební jízdy je vhodné, vzhledem k velkému zájmu, registrovat už nyní na www.harley-davidson.cz. Každý zájemce si vybere preferovaný model a vše dohodne přímo s konkrétním dealerstvím. Pro absolvování jízdy je třeba mít u sebe dva doklady totožnosti – občanský průkaz a řidičský průkaz skupiny A.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“272″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]