K novým motocyklům Aprilia dostanou zákazníci okruhovou motoškolu v Brně

aprilia-tuono-v4-1100-factory

Importér motocyklů Aprilia do České republiky připravila pro zájemce o nejsilnější stroje značky Aprilia speciální okruhovou motoškolu na Masarykově okruhu v Brně. Kromě nového motocyklu tak zákazníci získají i výuku od špičkových instruktorů na jediném okruhu v České republice, kde se aktuálně jezdí závody seriálu MotoGP.

„Víme, jak obtížné může být dostat ze svého motocyklu to nejlepší, a přitom se stále pohybovat v bezpečných mantinelech. A kde jinde než na okruhu, by si lidé měli vyzkoušet, co vše jejich Aprilia dokáže. Přicházíme proto s konceptem exkluzivní okruhové motoškoly pod vedením zkušených profesionálů, a to rovnou na nejlepším závodním okruhu v České republice,“ říká Adam Žert, Country manažer Faber moto pro ČR.

Mohlo by vás zajímat:  Na trh přijíždí nový skútr Aprilia SXR 50

Motoškola na Masarykově okruhu v Brně k motocyklům Aprilia Tuono V4 1100 Factory či RSV4 1100 Factory

Pro fanoušky značky Aprilia, kterým bije v hrudi závodní a dobrodružné srdce a pořídí si model Tuono V4 1100 Factory či RSV4 1100 Factory, společnost Faber Moto přichystala závodní motoškolu na Masarykově okruhu v Brně. Ta proběhne v květnu 2021 za účasti známých českých profesionálů. Školu jízdy na zadním kole bude mít na starosti Adam Peschel, nastavení elektroniky podvozku a klasickou motoškolu pak budou mít na starosti závodní jezdec Karel Abraham, šéfredaktor časopisu Motohouse Karel Táborský, či motocyklový expert Josef „Sršeň“ Šiler. Celá akce bude zakončena ostrými koly na brněnském okruhu, to vše v omezeném počtu a pouze na modelech Tuono V4 1100 Factory a RSV4 1100 Factory. Akce platí k prvním deseti prodaným motocyklům.

Mohlo by vás zajímat:  Na trh přijíždí nový skútr Aprilia SXR 50

Testovací portál Chciitalku.cz pro všechny zájemce o zkušební jízdu

Nejen pro zájemce o motocykl Aprilia je určena online testovací platforma chciitalku.cz, která zastřešuje všechny čtyři značky importované do ČR, tedy Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa. Lze si na ní rezervovat testovací jízdu na jednom z 56 skútrů a motocyklů, které jsou přichystány u autorizovaných dealerů.

Foto: Aprilia - Zdroj: Faber moto