Již zítra FMX GLADIATOR GAMES v Praze! + video

Dnes jsem se byl podívat v pražské O2 Aréně. Byla tam tiskovka a trošku jsme se mohli podívat na přípravy zítřejších FMX Gladiator Games. Nejen dnes bylo možné se podívat do zákulisí a „pod pokličku“ tohoto největšího freestyle motokrosového svátku.

Oficiální začátek akce je v sobotu, 19. listopadu v 19:30 hodin. Každý kdo bude mít zájem, může ale přijít již třeba v 16°° hodin a bude mu dovoleno vstoupit na plochu a do zákulisí. A může sledovat, zkoumat, potkat se s jezdci, střihnout si „selfíčko“ s vybraným hrdinou večera nebo se třeba jen udiveně dívat.

A po 19. hodině honem na tribunu, aby něco zajímavého neuteklo. „Freestyle je kombinací sportovního výkonu a show. My se snažíme posouvat show a kluci nám pomáhají svými výkony. Mojí filozofií ale je, aby jezdili tak, abychom se všichni v pořádku sešli na afterparty,“ říká Marek Rejman, zakladatel a organizátor FMX Gladiator Games. Mimochodem, nakonec se představí i Libor Podmol!

A to si přejeme všichni. Tak zítra! 

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“233″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]