Již podruhé v tomto roce zamířily nové policejní speciály BMW Motorrad do celé ČR

BMW Motorrad prostřednictvím svého dealera, společnosti Renocar, a.s., dodala Policii České republiky zbývajících 30 motocyklů z celkového kontraktu na 50 strojů. Do vozového parku dopravní policie tím přibyly další motocykly BMW R 1250 RT ve specifické tovární úpravě policejního speciálu. Značka BMW Motorrad je známá nejen svým širokým spektrem modelů v nabídce, ale také schopností vyhovět zvláštním požadavkům na konkrétní vlastnosti.

U těchto speciálních motocyklů jsou všechny komponenty a kvalita garantovány přímo výrobcem a při jejich vývoji a výrobě byly využity rozsáhlé zkušenosti získané na základě dlouhodobého používání motocyklů BMW Motorrad policejními sbory například v Německu, Rakousku, Švédsku, ale také v České republice. Nové stroje jsou kromě jiného vybaveny soupravou speciálních světelných a zvukových výstražných zařízení.

„Věřím, že jezdci na motocyklech BMW R 1250 RT v policejní úpravě budou mít maximální míru bezpečí, bezproblémovou obsluhu i vysokou míru spolehlivosti při plnění každodenních služebních povinností a kromě výše zmíněných atributů si užijí i potěšení z jízdy – tolik příznačné pro značku BMW Motorrad,“ uvedl Jan Křivka, Vedoucí oddělení BMW Motorrad společnosti Renocar a.s.