Inovace pro řadu oblečení značky Yamaha pro rok 2022

Duch a dědictví nových modelů Yamaha pro rok 2022 inspirovaly návrháře oděvů společnosti Yamaha k vytvoření všech nových kolekcí s využitím inovativních technologií, prvotřídních materiálů a recyklovaných tkanin. Ať už zdoláváte zatáčky v horách, přejíždíte celé světadíly nebo dojíždíte do města, nová řada nabízí široké kolekce oblečení pro volný čas, jezdeckého oblečení, zavazadel a zboží pro všechny věkové kategorie.

Nové oblečení, nová partnerství a nové publikum

Kromě mnoha novinek v našich stávajících kolekcích nabízí rok 2022 inovativní produkty pro zcela nové publikum, včetně většího počtu dámských, dětských a kojeneckých produktů. Yamaha pokračuje v navazování nových partnerství s prémiovými značkami, včetně Alpinestars, a díky spuštění online outletového obchodu mají evropští zákazníci možnost zakoupit vybrané produkty za speciální ceny.

Kolekce k 60. výročí závodů World Grand Prix vzdává hold dlouhé a úspěšné historii společnosti Yamaha v závodech GP. Tato prémiová řada s výrazným a nadčasovým designem založeným na ikonických grafických prvcích Speed Block značky Yamaha zahrnuje softshellovou bundu, mikinu, tričko a čepici, které zachycují čistého závodního ducha v DNA společnosti Yamaha.

Pro rok 2022 je nejprodávanější řada oblečení Yamaha Paddock Blue rozdělena do tří samostatných kolekcí – každá z nich nabízí jedinečný styl a jinou cenovou kategorii, která má oslovit ještě širší publikum nových i stávajících jezdců, závodníků a fanoušků.

Paddock Blue Pulse je vyrobený z technických polyesterů, které nabízejí extrémně vysokou úroveň funkčnosti spolu s působivým stylem a představují novou generaci oblečení pro volný čas. Řada Pulse zahrnuje nejširší výběr oblečení od triček, mikin s kapucí, polokošil a spandexových sportovních topů až po zateplené bundy, flís, termoprádlo, týmové kalhoty, běžecké kalhoty a kraťasy pro muže, ženy i děti. A abychom dokázali, že nikdy nejste příliš mladí na to, abyste se stali členy rodiny Yamaha, je tu nová řada dětského oblečení s body a kombinézou Paddock Blue Pulse.

Paddock Blue Performance je technologicky nejvyspělejší řada sportovních spodních vrstev, triček a mikin, která nabízí vynikající odvod vlhkosti a rychle schne tak, aby zajistila maximální úspěch v tělocvičně a prvotřídní pohodlí při odpočinku. Paddock Blue Essentials je nová základní kolekce, která obsahuje cenově výhodnou řadu bavlněných triček, polokošil, mikin a svetrů pro muže, ženy i děti.

Řada jezdeckého vybavení Yamaha je rozmanitější než kdykoli předtím a sortiment pro rok 2022 pokrývá téměř všechny segmenty od supersportů a sportovních cestovních motocyklů až po adventure, off road a městské motocykly, přičemž kvalitní výrobek si vybere prakticky každý jezdec na stroji Yamaha. Brzy se objeví nová řada oblečení MX Motocross pro dospělé a děti, která byla vyvinuta společně s Alpinestars – jednou z nejuznávanějších značek v oblasti ježdění v terénu. Nová řada rukavic zahrnuje odvětrávané závodní rukavice a výběr pánských a dámských městských rukavic ze síťoviny nebo kůže.

Nová kolekce Hyper Naked značky Yamaha obsahuje řadu MT Cyan Storm, která přichází ve zcela novém designu odpovídajícím nové řadě barev MT pro rok 2022 – Cyan Storm. Tato kolekce zahrnuje pánskou a dámskou mikinu s kapucí a pánské tričko a jezdeckou bundu.

Ténéré 700 slaví úspěch již od svého uvedení na trh a nejnovější oblečení je navrženo tak, aby odpovídalo robustnosti tohoto kultovního adventure motocyklu. Kolekce zahrnuje tričko, mikinu s kapucí a čepici – a na oslavu vítězné historie motocyklů Ténéré v rallye je k dispozici také sada černobílých triček, čepic a nákrčníků v klasickém designu Speed Block.

Řada Yamaha Novelties obsahuje mnoho nových produktů pro rok 2022. Najdete zde vše od pouzder na notebooky a peněženek až po skládací židle, nákrčníky Ténéré 700, přenosná světla, plážové míče a dokonce i dětské akrylové pokladničky ve tvaru prasátka. Letošní kolekce zahrnuje také ikonickou kolekci přívěsků na klíče a hrnků s tématikou modelů R1, YZ450F, TMAX, Ténéré 700, Tracer 9 GT a XSR900.