INDIAN SCOUT 2015- Legenda je zpět – foto + video

Stejně jako jeho předchůdce kultovní, zcela nový Indian Scout je inovativní a esteticky ohromující americký cruiser. Scout představuje vůbec první kapalinou chlazený Indian motor. Tento nový model nese legendární jméno Indian® Scout ™ v jehož stylu je budoucnost motocyklů Indian.

Motor Scout 69 kubických palců V-Twin apeluje na klíčové smysly jezdce. Vizuálně ohromí, zvukově upoutá a poskytne působivý výkon. Spolehlivý, efektivní a kapalinou chlazený motor zajišťuje trvale vynikající výkon ve všech jízdních podmínkách a při všech rychlostech. Vizuálně je V-twin tvořen inovativním stylem s jedinečnými detaily. Moderní technologie vytváří bezkonkurenční zážitek z jízdy, který obsahuje elektronické vstřikování paliva, vyvážení a šestistupňovou převodovku. Lehký podvozek zlepšuje ovladatelnost a zpříjemňuje vaši jízdu. Prémiové odpružení udržuje jízdu hladkou a nabízí zadní nastavitelné odpružení.

Moderní sedlo, které představuje autentickou verzi sedla původního Scouta, nabízí nové pouštní opálení kůže navržené tak, aby vydrželo za jakýchkoliv podmínek. Jeho vysoce kvalitní kůže je pevná a odolná. Stylové blatníky mají osobitý, nápaditý vzhled, který vyobrazuje skutečnou eleganci karoserie motocyklů Indian. Černý světlomet s chromovanou lištou kopíruje světlomet původního Scouta. Nový Indian Scout je doplněn úhledným odznakem na nádrži, stejně jako je tomu u Scoutů již od roku 1920.

Čelní sklo poskytuje jezdci maximální pohodlí při větru a špatném počasí. Toto pevné, lexanové sklo lze přidat nebo odstranit rychle a snadno.

Opěradlo poskytuje jezdci opěru zad a větší jízdní komfort. Je robustní a je bezpečně uchyceno šrouby na zadní straně sedadla řidiče.

Indian Scout si klade za cíl oslovit mnohem více potencionálních zákazníků nejen cenou, ale hlavně samotnými vlastnostmi. Tento model má velmi dobře nakročeno k tomu, aby značce Indian zajistil prodejnost a obchodní budoucnost.