Indian Motorcycle opět bude na Faro Rally 2023

Rally Faro je jednou z největších a nejprestižnějších motorkářských akcí v Evropě, která každoročně přivítá tisíce motocyklových nadšenců z celého kontinentu. Tato událost, konaná v oblasti Vale das Almas poblíž mezinárodního letiště Faro, slibuje vzrušující třídenní zážitek plný přátelství, živých koncertů, výstav a strhující streetartové zábavy. Ročník 2022 Faro Rally byl velmi úspěšný a připravil tak půdu pro ještě pozoruhodnější setkání v tomto roce.

„Jsme potěšeni, že můžeme být znovu součástí proslulé Faro Rally a spojit se s motocyklovými nadšenci z celého světa,“ řekla Miriam Torrens, marketingová manažerka španělského zastoupení značky Indian Motorcycle. „Tato událost je oslavou svobody a radosti, kterou motocykly přináší, a losování o motocykl FTR dodává celé akci ještě více vzrušení. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme radost na tváři šťastného výherce Indianu FTR.“

Aby společnost Indian Motorcycle nabídla účastníkům ještě kvalitnější zážitek z akce, spojila se s Motoklubem Faro a dealery na Iberijském poloostrově a společně připravili speciální rezervační paket. Ten za cenu 65 € na osobu obsahuje:

  • Standardní vstupenku vydanou Motoclubem Faro (55€)
  • Exkluzivní triko a nášivku Indian Motorcycle x Faro
  • Vstupenku na sobotní Indian Motorcycle Sunset Party včetně drinků
  • Přístup do VIP zóny
  • Rezervaci v parkovacím areálu výhradně pro motocykly Indian

Zájemci si mohou speciální paket Indian Motorcycle, se kterým automaticky vstupují do slosování o Indian FTR, zarezervovat prostřednictvím autorizovaných prodejců motocyklů Indian na Iberijském poloostrově. Slosování o exkluzivní model Indian FTR připravili jako zlatý hřeb této akce organizátoři z Motoklubu Faro.

Prodejce v regionu lze najít pomocí těchto odkazů:

PORTUGALSKO       ŠPANĚLSKO

Rally Faro 2023 slibuje, že bude nezapomenutelným setkáním a přehlídkou energie, kterou jezdci získávají ze svých motocyklů. Společnost Indian Motorcycle se nemůže dočkat, až se znovu setká se svými fanoušky, předvede jim své výjimečné motocykly a přispěje k pulzující atmosféře, díky níž je Faro cílem tolika motocyklových nadšenců.