Indian Motorcycle do svých motocyklů integruje Apple CarPlay

Indian Motorcycle, první americká motocyklová značka, oznámila integraci Apple CarPlay do svých motocyklů se systémem Ride Command pro modelový rok 2020 a novější. Pokračuje tak ve své misi neustálého zlepšování zážitků a jezdcům poskytuje možnosti být online tím nejlepším možným způsobem i na cestách.

Apple CarPlay je kompatibilní s modelovou řadou Chieftain, Roadmaster a Challenger 2020 s navigací. Uživatelé přístrojů iPhone se snadno dostanou k Apple Music, Mapám i Zprávám díky Siri a dalším aplikacím díky sedmipalcové obrazovce systému Ride Command a podporovanému Bluetooth headsetu (není součástí dodávky) – to vše v intuitivním prostředí, které je uživatelům iPhone tak známé. Tato integrace také podporuje navigace.

Apple CarPlay je jen jedním z vylepšení systému Ride Command, který Indian Motorcycle neustále vyvíjí. Jezdci si teď mohou užít nejlepší navigaci, rychlejší start, rychlé ztlumení (Mute), lepší ovládání (včetně zvuků navigace), widgety, včetně nového widgetu se spotřebou paliva, a vylepšené vyhledávání v navigaci.

Majitelé motocyklů Indian si mohou update stáhnout sami zde, nebo navštívit svého nejbližšího dealera.  

Foto: Indian Motorcycle International, LLC- Zdroj: Indian Motorcycle International, LLC