Husqvarna oznamuje dostupnost řady Vitpilen a Svartpilen pro rok 2022

Každý z dynamického jednoválcového tria Husqvarna – Svartpilen 125, Svartpilen 401 a Vitpilen 401 – se může pochlubit novou grafikou pro rok 2022. 

Svartpilen 125 kombinuje inteligentní design se špičkovými komponenty. Stejně jako jeho stájoví kolegové s větší kapacitou je motocykl vybaven odpružením WP, brzdami ByBre a ABS Bosch. Jednoválcový motor o objemu 125 cm3 se vstřikováním paliva splňuje normu EURO 5 a je zabalen v lehkém kompaktním podvozku pro optimální poměr výkonu a hmotnosti, díky čemuž je dokonalým pomocníkem v městském prostředí i mimo něj. Svartpilen 125 je lehký, kompaktní a hbitý, stejně jako vyhovující licenci A1, je ideální pro nové nebo mladší jezdce, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti a vybudovat sebevědomí ve stylu.

Svartpilen 401 nabízí robustní styl v progresivním balení a přináší dynamický zážitek z jízdy v městském prostředí i mimo město. Silný a ovladatelný jednoválcový motor o objemu 373 ccm, 44 k, splňující normu EURO 5, ocelový mřížový rám, nízká hmotnost a vysoce výkonné odpružení WP APEX dohromady tvoří stroj, který je schopný a ovladatelný. Brzdy ByBre a ABS Bosch nabízejí výkonné, kontrolované zastavení, zatímco Easy Shift umožňuje řazení bez spojky. Pneumatiky Pirelli Scorpion Rally STR přidávají na jeho robustním vzhledu a nabízejí výjimečnou přilnavost v široké škále terénu.

Vitpilen 401 sdílí jednoválcový motor Svartpilen 401 o objemu 373 ccm, 44 k, splňujícím normu EURO 5, což mu dává stejnou schopnost širokého záběru ve městě i mimo něj. Dynamický podvozek, snadná ergonomie a nízká hmotnost zajišťují poutavou jízdu, zatímco odpružení WP APEX zaručuje okamžitou zpětnou vazbu jezdce. Vitpilen 401 také těží z brzd ByBre a ABS Bosch pro vynikající brzdnou sílu, stejně jako Easy Shift pro řazení bez spojky. Díky svému chytrému, nápadnému provedení a designu ukazuje Vitpilen 401 své skutečné barvy pro rok 2022.

Technické přednosti:

  • Nápadná nová grafika podtrhuje progresivní design
  • Splňuje emisní normu EURO 5
  • Vysokopevnostní ocelový mřížový rám
  • Spolehlivý a účinný jednoválcový motor
  • Nejmodernější funkce Easy Shift a plyn Rid-by-Wire (Vitpilen 401 a Svartpilen 401)
  • Prvotřídní kvalita zpracování a povrchová úprava
  • LED světlomet a zadní světlo
  • Lehká a svižná manipulace
  • Standardně osazené vysoce kvalitní komponenty a technologie

Společnost Husqvarna Motorcycles poskytuje další možnosti výkonu a nabízí řadu Technického příslušenství – kompletní kolekci promyšleně navržených, vysoce kvalitních komponentů pro další zlepšení výkonu a zvýšení odolnosti. Kolekce Functional Street Apparel navíc umožňuje jezdcům vytvořit si osobní vzhled s ochrannými prvky, které zajišťují nejvyšší úroveň bezpečnosti a pohodlí. Řada 2022 Vitpilen a Svartpilen je nyní k dispozici u autorizovaných prodejců motocyklů Husqvarna. Dostupnost se může v jednotlivých zemích lišit. Veškeré podrobnosti o cenách a dostupnosti získáte u své národní pobočky nebo dovozce Husqvarna Motorcycles.