Husqvarna Motorcycles vystavuje prototypy strojů E-Mobility, koncept E-Pilen, Vektorr a Bltz na veletrhu IAA Mobility Show

IAA Mobility je místem, kde je možné vidět průkopnické a inovativní dopravní společnosti již od úsvitu motorové dopravy. Výstava a konference se poprvé konala před více než 120 lety. Sympózium nebylo nikdy aktuálnější na pozadí nových řešení pro osobní dopravu v náročném a rychle se měnícím světě a IAA Mobility Show je dokonalým fórem pro vystavování nově vznikajících, stezkově zářivých řešení E-Mobility od Husqvarna Motorcycles.

Tři koncepční stroje, které Husqvarna Motorcycles představí na veletrhu IAA Mobility, jsou pokračováním hodnot stanovených ve stávajícím pouličním sortimentu značky, jsou progresivní, chytré, dynamické a orientované na čistotu designu.

Koncept E-Pilen je inspirován jedinečným stylem silničních strojů Vitpilen a Svartpilen. S výkonem 8 kW a dojezdem 100 km bude koncept E-Pilen perfektní volbou pro městské dojíždějící a rekreační jezdce. Koncept E-Pilen, který specifikuje modulární a vyměnitelný bateriový systém, který umožňuje výměnu napájecího zdroje, demonstruje jeho užitečnost a je přitažlivý pro ty, kteří zvažují přechod na elektrický.

Vektorr Concept je vůbec první elektrická koloběžka Husqvarna Motorcycles a poskytne kompaktní, stylovou a efektivní osobní dopravu do města. Vektorr Concept, který odráží známé linie a jízdní polohu konvenčního skútru, bude mít maximální rychlost 45 km/h a nabídne dojezd až 95 km.

Bltz Concept je stojanový skútr, který obyvatelům měst šetrným k životnímu prostředí nabídne co nejjednodušší dopravu bez hluku a emisí. Jezdec jej může také snadno přepravovat ve veřejné dopravě a mimo něj, což usnadňuje cestování na větší vzdálenosti.

Mohlo by vás zajímat:  Vyrobena k soutěžení. Husqvarna FS 450 K už je tady

IAA Mobility očekává, že v příštím desetiletí dojde k větším změnám v tom, jak se lidé budou pohybovat, než tomu bylo v předchozím století, protože společnost přijímá výzvy urbanizace a změny klimatu v digitálním světě. Nové technologie a designy vznikají nebývalým tempem.

IAA Mobility v Mnichově na stánku A91 v hale B6 od 6. do 12. září.

 

Foto:Husqvarna Motorcycles Zdroj:Husqvarna Motorcycles