Husqvarna Motorcycles představuje novou FS 450 Supermoto

Novinka pro rok 2023, Husqvarna Motorcycles FS 450 je  navržená a vyvinutá tak, aby nabízela vynikající výkon supermoto s využitím nejnovějších technologií a komponentů zaměřených na soutěž. FS 450 s novou karoserií a vylepšenou ergonomií pro rok 2023 je doplněná o nápadnou bílou a šedou grafiku. Výkonnostní charakteristiky FS 450, poháněné novým čtyřtaktním motorem SOHC o objemu 450 ccm, lze doladit pomocí aktualizovaného přepínače výběru mapy namontovaného na řídítkách ProTaper. Toto sofistikované zařízení umožňuje plné přizpůsobení stroje, protože ovládá aktivaci launch control, kontrolu trakce a nový Quickshifter, který zajišťuje plynulé řazení nahoru.

Nový hydroformovaný rám s novým hliníkovým pomocným rámem vyztuženým polyamidem hraje zásadní roli při napomáhání ovladatelnosti a zajištění pohodlí. Spolu s nejnovějším odpružením WP a přemístěným motorem, který zlepšuje centralizaci hmoty, poskytuje FS 450 výjimečný zážitek na trati pro všechny jezdce. Se všemi technickými pokroky zaměřenými na výkon zůstává FS 450 nepochybně jedním z nejvýkonnějších, nejlépe ovladatelných a nejúplnějších supermoto strojů na současném trhu.

Technické zajímavosti roku 2023

 • Nová karoserie se speciálně přizpůsobenou ergonomií pro snadnější pohyb na motocyklu
 • Nový hydroformovaný chrommolybdenový rám výrazně zlepšuje chování proti squatu
 • Nový motor SOHC poskytuje špičkový výkon a nízkou hmotnost
 • Nový snímač Quickshift zajišťuje plynulé řazení nahoru
 • Vysoce výkonný hydraulický spojkový systém Brembo
 • Nová konstrukce hybridního pomocného rámu z hliníku a polyamidu poskytuje specificky vypočítanou tuhost a pokročilou odolnost
 • Nová přední vidlice WP XACT 48 mm s technologií AER nabízí progresivnější tlumení konce zdvihu
 • Nový design zadního tlumiče WP XACT s hlavním pístem optimalizovaným pro CFD a seřizovacími prvky bez použití nářadí
 • Nový multifunkční spínač mapy, který také aktivuje Quickshifter, kontrolu trakce a startu
 • Řídítka ProTaper prémiové kvality
 • Elektrický startér napájený lehkou Li-Ion baterií 2,0 Ah

Pro další přizpůsobení FS 450 je k dispozici stručný výběr vysoce kvalitního technického příslušenství. Každá komponenta z nabídky je navržena tak, aby zlepšila výkon na trati, snížila hmotnost nebo zvýšila odolnost tohoto stroje. Pro zvýšenou bezpečnost jezdce a neomezený výkon kombinuje prémiová kolekce funkčního oblečení specifického pro supermoto inovativní technické vlastnosti pro lepší pohodlí, ochranu a styl.

2023 FS 450 je nyní celosvětově k dispozici u všech autorizovaných prodejců motocyklů Husqvarna. Dostupnost se může v jednotlivých zemích lišit. Podrobnosti o cenách a dostupnosti získáte u své národní pobočky nebo dovozce Husqvarna Motorcycles.