Husqvarna Motorcycles právě uvádí na trh SVARTPILEN 701 STYLE

Husqvarna Motorcycles oznamuje, že již uvolnila do prodeje SVARTPILEN 701 STYLE – speciální edici, nabízející pozoruhodné nové barevné kombinace a řadu prémiových vylepšení. SVARTPILEN 701 STYLE je nyní k dispozici v celosvětové síti dealerů Husqvarna Motorcycles.

SVARTPILEN 701 STYLE je stylovým pokračováním ve stylu SVARTPILEN 701 a nabízí vzrušující zážitek z jízdy spolu s dalšími prémiovými komponentami a vizuálně pozoruhodnými barvami -bronzovou, černou a stříbrnou. Paprsková kola jsou prémiovým doplňkem, který dodává motocyklu drsnější  vzhled. Stupačky jsou dílem CNC strojů a zajišťují  tak mimořádnou kvalitu se zvýšenou důrazem na detaily. Zpětná zrcátka na řídítkách snižují  vizuální vzhled a zajišťují dostatečný  pohled dozadu.

SVARTPILEN 701 STYLE je navržena  tak, aby oslovila nadšence s vytříbeným  stylem  a zároveň nabízí vynikající výkon za všech podmínek.  Základem je výkonný jednoválcový motor si výkonem  75 koní a točivým momentem 72,0 Nm. Díky kombinaci brzd  Brembo a nejnovější  technologii Bosch ABS je zaručena výjimečná brzdná síla s nastavitelným odpružením WP pro bezpečnou manipulaci. U SVARTPILEN 701 STYLE stejně jako u SVARTPILEN 701 samozřejmě existuje možnost přizpůsobení motocyklu individuálním doplňkovým sortimentem originálních dílů dle představ majitele. Husqvarna Motorcycles nabízí také řadu motorkářského oblečení , příslušenství a doplňků, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly stylu a potřebám moderních motorkářů.

SVARTPILEN 701 STYLE je k dispozici u autorizovaných prodejců motocyklů Husqvarna, v omezeném množství a ve vybraných zemích. Podrobné informace o cenách a dostupnosti naleznete v národní dceřiné společnosti Husqvarna nebo u dovozce.