HUSQVARNA MOTORCYCLES a PUMA – boty PUMA Nitro 2

Husqvarna Motorcycles s potěšením oznamuje přidání značkových běžeckých bot PUMA Nitro 2 do své kolekce Team Wear. Zcela nové Team Shoes, vytvořené ve spolupráci s německým specialistou na sportovní obuv a oblečení, PUMA, se vyznačují vysokou kvalitou a jemným designem, který vychází ze švédského stylu motocyklů Husqvarna.

Boty PUMA Nitro 2 z edice Husqvarna, které jsou již součástí uniformy továrních závodních týmů, se vyznačují okamžitě rozpoznatelnými modrými a žlutými barvami značky motocyklu, doplněnými stříbrnými a bílými logy. Pohodlí a všestrannost jsou klíčovými atributy týmových bot Husqvarna, a to díky kreativnímu použití inovativních materiálů a nejnovějších technologií.

Lehký, prodyšný svrchní materiál zajišťuje dokonalé a pohodlné nošení. Pokročilá technologie PUMA NITRO Foam poskytuje vynikající odezvu a odpružení s nízkou hmotností. Oblast paty z termoplastického polyuretanu (TPU) zaručuje extra stabilitu, zatímco podrážky jsou PUMAGRIP, patentovaná směs pro odolnost a jistou trakci na každém povrchu.

Týmové boty Husqvarna jsou nyní k dispozici u všech autorizovaných prodejců motocyklů Husqvarna. Další podrobnosti o cenách a dostupnosti získáte u dovozce Husqvarna Motorcycles. Dostupnost se může v jednotlivých zemích lišit.