Husqvarna bude nabízet dětská elektrická kola. Uzavřela partnerství se společností STACYC

Husqvarna Motorcycles vytvořila partnerství s výrobcem elektrických kol STACYC a nabídla dětem dva modely inspirované závodním týmem – Husqvarna Motorcycles Replica 12eDrive a 16eDrive. Každý model, který je k dispozici výhradně od autorizovaných prodejců motocyklů Husqvarna, podporuje  nejen rozvoj základních jezdeckých dovedností.

Oba modely Husqvarna Replica STACYC se třemi volitelnými režimy napájení a bezmotorovým režimem doběhu umožňují mladým jezdcům bezpečně postupovat vlastním tempem. Pomáhají rozvíjet důležitou koordinaci mezi rukama a očima, rovnováhu a ovládání škrticí klapky a při době jízdy až 60 minut nabízejí dlouhotrvající potěšení a zároveň podporují delší venkovní zábavu. Rychlé nabíjení ponechává málo času na odpočinek.

Mohlo by vás zajímat:  Od lyží ke dvěma kolům. Marcel Hisrscher pojede závod ROMANIACS na Husqvarna TE 300i

Nejmenší model v nabídce, Replica 12eDrive, je ideální pro 3-5leté chlapce a dívky. Kombinace režimu doběhu, kdy na zadní kolo nepřenáší žádný výkon, s nízkou výškou sedadla 33 cm a 12palcovými koly se rychle naučí základní dovednosti. Po zvládnutí lze vybrat jeden ze tří výkonových režimů, které umožňují jezdcům postupovat a zároveň se naučit základní dovednosti ovládání plynu. 12eDrive je schopen rychlosti 8, 11 nebo 14 km/h.

Pro starší nebo sebevědomější děti ve věku 4 až 8 let je model Replica 16eDrive vybaven výkonnějším bezkartáčovým motorem s vysokým výkonem a třemi režimy výběru výkonu, které umožňují jezdcům dosáhnout rychlosti 8, 12 a 21 km/h. Spolu s hliníkovým podvozkem, výškou sedla 43 cm a mnohem většími 16palcovými koly je schopen zvládnout drsnější terén při vyšších rychlostech.

S modely 12eDrive a 16eDrive, které jsou perfektní pro to, aby děti mohly poprvé ochutnat zábavu a svobodu jednostopých vozidel, mohou s Husqvarna Motorcycles EE 5 plynule přejít na svůj první elektrický motokrosový stroj. Model EE 5 je dokonalým modelem pro začínající mládež s ergonomií specifickou pro mládež a nabízí nejnovější technologie, nastavitelnou výškou sedadla a šest volitelných režimů výkonu.

Mohlo by vás zajímat:  Motocykly Husqvarna a REPLAY představují výsledek svého partnerství

Modely Husqvarna Motorcycles Replica 12eDrive a 16eDrive jsou dostupné u autorizovaných prodejců Husqvarna Motorcycles od 1. února 2021. Dostupnost se může v jednotlivých zemích lišit. Podrobnosti o cenách a dostupnosti získáte u nejbližší pobočky nebo dovozce Husqvarna Motorcycles.

Zdroj a foto: Husqvarna Motorcycles GmbH