Husqvarna 12eDrive a 16eDrive by STACYC učí děti umění pohybu na dvou kolech

Husqvarna 12eDrive a 16eDrive by STACYC jsou pro děti nejrychlejším způsobem, jak se zvládnout rychlost se základy rovnováhy a ovládání jízdy na dvou kolech. Díky vzrušení z výkonu a otočného plynu je s 12eDrive a 16eDrive učení tak zábavné. Dovednosti rostou během chvilky a opatrné první kroky rychle vedou k důvěře.

12eDrive je určen pro děti ve věku 3 až 5 let s vnitřním délkou nohou 35-51 cm. Zítřejší šampioni mohou startovat svým vlastním tempem, s výběrem ze tří úrovní výkonu, počínaje rychlostí až 8 km/h v tréninkovém režimu až po maximální rychlost 14 km/h v pokročilém režimu. Skutečná otočná rukojeť plynu poskytuje lineární podávání, takže se děti učí, jak ovládat správný plyn a řídit výstupní výkon. Ultranízká výška sedla 12eDrive, pouhých 33 cm, umožňuje mladým jezdcům, aby stáli nohama pevně na zemi a také si snadno „klepali“ nohou, aby udrželi rovnováhu za pohybu. 12eDrive má 12” kompozitová kola s pneumatikami a nízkou hmotnost 7,7 kg (včetně baterie).

Mohlo by vás zajímat:  Husqvarna Motorcycles představuje novou FS 450 Supermoto

Husqvarna 16eDrive rozšiřuje koncept pro děti ve věku 4 až 8 let do 34 kg a s délkou nohou 45-61 cm. 16eDrive má 16” kompozitová kola s pneumatikami. Tři výkonové režimy umožňují rychlost až 21 km/h, takže když se děti cítí sebevědomě, mohou jet rychleji jednoduchým otočením otočné páky plynu. Jezdecké dovednosti se rychle zvyšují a 16eDrive je navržen tak, aby posiloval důvěru mladých jezdců. Výška sedadla je zvládnutelných 43 cm a při hmotnosti pouhých 9 kg včetně baterie lze 16eDrive snadno přemístit a zvedat.

12eDrive i 16eDrive nabízejí výdrž baterie až 60 minut. Nabíjení baterie 12eDrive 2 Ah trvá 30–60 minut a 16eDrive má jednotku 4 Ah s dobou nabíjení 45–60 minut. Rychlé nabíjení znamená, že akce se dlouho nezastaví a může pokračovat s druhou baterií. Díky své nízké hmotnosti je možné oba balanční biky snadno zvednout do kufru auta a vyrazit na rodinné dny.

Mohlo by vás zajímat:  Husqvarna Motorcycles uzavřela partnerství se společností BRISK

Husqvarna 12eDrive a 16eDrive jsou nyní k dispozici u autorizovaných prodejců motocyklů Husqvarna. Dostupnost se může v jednotlivých zemích lišit. Veškeré podrobnosti o cenách a dostupnosti získáte u své národní pobočky nebo dovozce Husqvarna Motorcycles.