Honda týden s Neo Sports Café motocykly je v plném proudu

Chcete se svézt s motocykly Honda? Stačí v týdnu od 25. března do 6. dubna 2019 navštivit autorizovaného prodejce motocyklů Honda a užít si testovací jízdu. Kdo návštěvu odloží, nezíská zdarma tašku z Neo Sports Café kolekce, protože zásoby nejsou nekonečné. Kdo bude mít zájem, otestovat může:

CB1000R+

Kovové, leštěné povrchy jsou zárukou, že tento naháč bude středem pozornosti všude, kde se objeví. Tento „street“ motocykl je například vybaven vyhřívanými rukojeťmi, rychlořazením a elegantními panely a ozdobnými prvky z hliníku.

CB1000R

Agresivní, výkonný naháč, který se s chutí a vervou pustí do jakékoli výzvy, která před ním stojí. Tento agilní naháč ukrývá ve štíhlém přepracovaném kovovém rámu úchvatný, dynamický čtyřválec.

CB650R

Motocykl jako ryzí stroj, odstrojený a bez příkras je předurčen ke hraní. Vytí vysokootáčkového čtyřválcového výkonného motoru chytá za srdce. Díky ostrému řízení a pokročilým technologiím máte tento stroj vždy pevně pod kontrolou. Někde méně může být mnohem více…

CB300R

Drsně vypadající motocykl se díky kapalinou chlazenému jednoválci o objemu 286 ccm nezalekne žádného dobrodružství. A díky kompaktnímu rámu se tento odvážný motocykl snadno ovládá, takže až nastane čas vrátit se do ulic města.

CB125R

Osobitý naháč s mimořádně velkým výkonem. Drsný, sportovní charakter nabízí spoustu zábavy, přičemž špičkové ovládání a agilita poskytují jistotu za všech okolností. Díky tomu se jedná o ideální motocykl pro začínající jezdce.

Mohlo by vás zajímat:  CarTec Praha otevřel nový showroom BMW Motorrad