Honda Super Cub oslavuje své 60. výročí na Tokijském autosalonu

K oslavě nadcházejících milníků 60 let výroby motocyklu Super Cub a 100 miliónů kusů vyrobených od uvedení na trh bude ve výstavním stánku Honda představena jeho úplná historie, aktuální řada modelů i pohled do jeho budoucnosti. Proběhne zde představení výročního modelu Super Cub 110 u příležitosti 100 milionů vyrobených kusů a rovněž bude uveden nový motocykl Super Cub 125C.

V padesátých letech 20. Století přišla Honda s revolučním čtyřdobým motorem v modelu Super Cub.  Prvním exportním trhem Super Cubu byly v roce 1959 USA a montáž mimo Japonsko začala poprvé z na Taiwanu v roce 1961.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“308″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]