Honda Road racing a jejich jezdci – video

Japonský výrobce motocyklů Honda pro příští road racingovou sezónu oznámil spolupráci se dvěma jezdci – Johnem McGuinnessem a Conorem Cumminsem.

Není pochyb o tom, že tato jména takřka každý zná. John McGuinness je legendou závodů Isle of Man TT a North West 200 kde nasbíral již dvacet vítězství. Conor Cummins měl několik pódiových umístění. Závodů na Isle of Man se účastní i český jezdec, o němž jsme publikovali článek dříve.

John McGuinness k tomu uvedl: „Jsem rád, že nadále zůstávám s týmem Honda. Tým je jako má rodina a je důležité vědět, že v něm mám obrovskou podporu, a že se na něj mohu stoprocentně spolehnout. Conor je mladý jezdec, který má dostatečné odhodlání pro vítězství. Bude mi potěšením být jeho týmovým kolegou. Již se nemohu dočkat, až se přístí rok vrátím a předvedu, co dokážu.“

„Jsem nadšený, že v roce 2014 budu závodit s Hondou. V mých očích je to absolutní vrchol. Jezdit na motocyklu týmu Honda je něco, o čem jsem snil celou kariéru. Velmi se těším na závodění s novou Hondou Fireblade a doufám, že přispěji k dobrému výsledku,“ řekl Conor Cummins.

Pro ty z Vás, kteří by snad nevěděli, co Isle of Man TT je, níže se můžete podívat na některé pěkné momenty letošního ročníku, případně se podívat přímo na dokument z našeho předchozího článku.

-JK-

Mohlo by vás zajímat:  Další porucha motoru vyřadila Königa ze druhého závodu v Portugalsku