Honda přichází s nový konceptem „Dream Dealer“. Svoji vlajkovou loď právě otevřela v Římě

Honda Motor Europe oznamuje otevření prvního ze série nových „Dream Dealers“, které mají přinést zcela nový rozměr pro zákazníky v deseti hlavních evropských městech.

Nová ‚Honda Moto Roma‘ obchodní zastoupení ve východní části Říma představí hlavní oblasti značky Honda – ‚Roadster‘, ‚Racing‘ a ,Adventure‘. V každé tematické oblasti vedle samotných motocyklů bude vystavena řada originálních dílů a oděvních doplňků Honda, které zákazníkům poskytnou možnost hlubšího propojení se značkou a jejím životním stylem.

V každé oblasti, “Dream expert´, tedy personál prodejny s hlubokými znalostmi produktů, bude vždy připravený do všech detailů vysvětlit veškeré funkce a výhody motocyklů Honda. Zákazníci budou také moci relaxovat a stýkat se ve vyhrazených kavárenských prostorech, které budou součástí každého nového obchodního zastoupení.

Kromě prvního Honda Motor Roma připravuje Honda v Evropě dalších devět ‚Dream Dealers‘, které otevře do jara roku 2020. Dream Dealers bude možné navštívit v šesti různých zemích – Itálie (Parma), Německo (Lilienthal a Frankfurt), Francie (Toulouse a Marseille), Španělsko (Barcelona), Portugalsko (Porto) a Velká Británie (Bristol a Southampton).