Honda přichází s nový konceptem „Dream Dealer“. Svoji vlajkovou loď právě otevřela v Římě

Honda begins roll-out of new ‘Dream Dealer’ concept with the creation of new flagship dealership in Rome

Honda Motor Europe oznamuje otevření prvního ze série nových „Dream Dealers“, které mají přinést zcela nový rozměr pro zákazníky v deseti hlavních evropských městech.

Nová ‚Honda Moto Roma‘ obchodní zastoupení ve východní části Říma představí hlavní oblasti značky Honda – ‚Roadster‘, ‚Racing‘ a ,Adventure‘. V každé tematické oblasti vedle samotných motocyklů bude vystavena řada originálních dílů a oděvních doplňků Honda, které zákazníkům poskytnou možnost hlubšího propojení se značkou a jejím životním stylem.

V každé oblasti, „Dream expert´, tedy personál prodejny s hlubokými znalostmi produktů, bude vždy připravený do všech detailů vysvětlit veškeré funkce a výhody motocyklů Honda. Zákazníci budou také moci relaxovat a stýkat se ve vyhrazených kavárenských prostorech, které budou součástí každého nového obchodního zastoupení.

Kromě prvního Honda Motor Roma připravuje Honda v Evropě dalších devět ‚Dream Dealers‘, které otevře do jara roku 2020. Dream Dealers bude možné navštívit v šesti různých zemích – Itálie (Parma), Německo (Lilienthal a Frankfurt), Francie (Toulouse a Marseille), Španělsko (Barcelona), Portugalsko (Porto) a Velká Británie (Bristol a Southampton).