Honda poskytne motocykly Africa Twin pro program „Riding Morocco: Chasing the Dakar“ + video

Honda oznámila, že poskytne dva enduro motocykly CRF1000L Africa Twin a produkční podporu pro program „Riding Morocco: Chasing the Dakar“ (Jízda Marokem – ve stopách Dakaru) produkovaný stanicí National Geographic.

honda-africa-twin-Riding-Morocco-Chasing-the-Dakar

Australská modelka Laura Csortan spolu s veteránem rallye Christophem Barriere-Varju projedou na strojích CRF1000L Africa Twin část Maroka, kudy před lety vedla trasa nejnáročnějšího motoristického závodu na světě – Rallye Paříž-Dakar (jež se nyní koná v Jižní Americe jako Dakar Rallye). Na své mimořádné cestě projedou půvabnými údolími i místy s dalekými výhledy a budou se snažit poznat nové přátele. Dvojice divákům představí jízdu, která je zážitkem na celý život.

Christophe se s diváky podělí o své bohaté zkušenosti jezdce rallye Paříž-Dakar a na stroji s manuální převodovkou předvede jízdu v náročném terénu, zatímco se Laura na cestu po žhavém kontinentu vydá na stroji s automatickou převodovkou DCT, která nevyžaduje ovládání spojky. Z jejich dobrodružství, zážitků a setkání v Maroku nepochybně vznikne zajímavý program.

Čas vysílání tohoto programu ve vaší zemi nebo regionu naleznete na stránkách kanálu National Geographic.