Honda CB650R a CBR650R pro modelový rok 2023 prošly vizuálními změnami

23YM HONDA CB650R

Od svého představení v roce 2019 si stroje střední hmotnostní kategorie Honda CB650R Neo Sports Café a jeho sourozenec CBR650R získaly na evropském motocyklovém trhu značnou popularitu, a to zejména díky skvěle vyladěné kombinaci dynamického čtyřválcového motoru, nízké hmotnosti, výborné ovladatelnosti, bohaté výbavy (včetně 41mm inverzní vidlice Showa Separate Function Big Piston, HSTC, pomocné/třecí spojky a LCD displeje) a výrazného přitažlivého vzhledu.

V roce 2021 se model CB650R stal nejprodávanějším motocyklem značky Honda a v prodejních žebříčcích pro rok 2022 se umístil na druhém místě těsně za modelem Africa Twin. Pro modelový rok 2023 bude verze z řady Neo Sports Café i nadále dostupná v červené Candy Chromosphere Red a v matné modré metalíze Matt Jeans Blue Metallic, k nim však přibydou dvě zcela nové barvy – matná šedá metalíza Matt Dim Gray Metallic a matná černá metalíza Matt Gunpowder Black Metallic. Posledně jmenované provedení maximální možnou měrou posiluje „stealth“ vzhled stroje, k čemuž přispívají i černé detaily, jako jsou kryt vačkových hřídelů, blok motoru, trubky vidlice, boční kryty, páčky a stupačky.

23YM HONDA CB650R

Také verze CBR650R vstupuje do modelového roku 2023 se svěžím vzhledem, který ještě více posiluje atraktivitu nejprodávanějšího sportovního motocyklu v Evropě za rok 2021. K dispozici bude i nadále červená Grand Prix Red a matná černá metalíza Matt Gunpowder Black Metallic. Pro rok 2023 obě provedení získají nový černý blok motoru a kryty vačkových hřídelů, a také výraznou novou grafiku.

Černé metalické provedení Matt Gunpowder Black Metallic přichází s novými modrými prvky na palivové nádrži, na zádi a na kapotáži, které doplňuje nová červená pružina zadního tlumiče. Červená verze Grand Prix Red je vybavena černým předním blatníkem a krytem motoru, na němž se nachází výrazné červené logo Honda.