Honda Africa Twin Test Days 2018

U příležitosti zahájení prodeje nového modelu Africa Twin, Africa Twin Adventure Sports a X-ADV Honda připravila již 2. ročník „Africa Twin Test Days“, který se koná v termínu 10. – 12. 5. 2018 v areálu MOTORLAND v Bělé pod Bezdězem.

Tento event je nejlepší způsob, jak otestovat novou Afriku a X-ADV na silnici a také přímo v terénu za asistence zkušených motocyklových instruktorů, jakým je například Míra Lisý. Během akce se účastníci mají možnost svézt 4 jízdy po 20ti minutách, z toho dvě jízdy po 20ti minutách na cestovních pneumatikách na asfaltové komunikaci a 2 jízdy na off-road pneumatikách v lehkém terénu pod vedením instruktorů. Zároveň zákazníci budou moci vyzkoušet jak model s manuální převodovkou, tak DCT verzi (v závislosti na dostupnosti verzí během dne).

Vítaní jsou i stávající majitelé motocyklů CRF1000L Africa Twin, kteří mají možnost testovat novou Africa Twin ve 2 jízdách po 20ti minutách. Zbývající 2 jízdy po 20ti minutách absolvují na svém motocyklu v lehkém terénu. Zákazníci registrovaní na testování modelu X-ADV budou mít k dispozici 3 jízdy na asfaltovém povrchu doplněném o lehkou off-road vložku.

Registrace probíhá pouze prostřednictvím autorizovaných prodejců motocyklů Honda a to zasláním řádně vyplněného registračního formuláře. Pro majitele CRF1000L Africa Twin – ZDARMA!  990,- Kč/os. pro nové zákazníky.