Harley-Davidson zahajuje 3. ročník soutěže přestaveb Battle of the Kings

A je to tady zase. Harley-Davidson zahájil další ročník soutěže přestaveb Battle of the Kings. Mechanici dealerství H-D tak budou opět moci předvést svůj um, kreativitu, nápad a originalitu. Tentokrát však na jednom ze tří modelů řady Dark Custom, a to na H-D Iron 883, Forty-Eight nebo Roadster. Soutěžit se bude celý rok – vyvrcholení a korunovace Krále Customů je totiž plánováno až na listopad 2017, kdy proběhne na světově nejznámější motocyklové show EICMA v Itálii.

Určitě to bude „nářez“. Vždyť už v roce 2016 se Battle of the Kings účastnilo 211 dealerství a přestavby celkově získaly 65 000 hlasů. A právě vyhlašovaná soutěž není jen o jednom motocyklu, ale hned o třech – Dark Custom, a to na H-D Iron 883, Forty-Eight nebo Roadster.

Nakolik v nadcházejícím ročníku zaujmou česká dealerství a jejich customy, zda se H-D Praha podaří navázat na takřka fenomenální úspěch z let 2015 a 2016 a jak o sobě dají vědět další dealerství, bude už otázkou následujícího roku.

„Ve všech našich dealerstvích jsou skutečně ti největší mistři customizací, kteří denně upravují motocykly na míru svým zákazníkům. Už teď se těšíme na jedinečné přestavby, které vzniknou, na osobitý styl jednotlivých dealerství, na nápad i zpracování. Battle of the Kings tak dokonale demonstruje široké možnosti úprav motocyklů, které je H-D schopen prostřednictvím své dealerské sítě zákazníkům dopřát a které v takovémto rozsahu nenabídne žádná jiná značka na světě,“ říká po zkušenostech z minulých ročníků Martin Heřmanský, Country Manager Harley-Davidson pro střední a východní Evropu.

Mohlo by vás zajímat:  Indian FTR v nových barvách míří do showroomů

Tak vzhůru do boje dealeři. A vy z Čech, a vy z Prahy, fandíme vám, věříme vám.