Harley-Davidson ve spolupráci s kapelou Aerosmith představují limitovanou kolekci oblečení

Harley-Davidson a firma Bravado, která zajišťuje merchandise/brand management pro studio Universal Music Group, oznámily uvedení speciální kolekce ve spolupráci s legendární rockovou skupinou Aerosmith. Limitovaná edice těchto produktů nabízí řadu pánského a dámského oblečení a oděvních doplňků, které budou v prodeji prostřednictvím dealerství Harley-Davidson® po celém světě a na webu Harley-Davidson.com.

„Z partnerství se značkou Harley-Davidson na tomto projektu máme velkou radost. Ztělesňuje americkou tradici a autenticitu i přirozený styl, který perfektně shrnuje všechno, o čem je hudba skupiny Aerosmith. Je skvělé, že můžeme nabídnout takovou kolekci všem fanouškům,“ říká Joe Perry, kytarista skupiny Aerosmith.

Tato kolekce produktů se vyznačuje poutavou grafikou, která vznikla ve spolupráci Aerosmith a Harley-Davidson a přichází s jedinečným designem. V nabídce bude celkem 17 stylů sestavených z šesti výrazných grafických motivů:

  • Burnout je inspirovaný slavným albem od Aerosmith a využívá historické téma oslavující začátky obou těchto slavných amerických značek.
  • Dream On se jmenuje podle hlavní skladby na debutovém studiovém albu „Dream On“. Ilustruje dlouholetou popularitu, jakou Aerosmith a Harley-Davidson mají na celém světě.
  • Pump využívá známá loga Aerosmith a Harley-Davidson a přichází s nádherným společným designem, který obě značky propojuje do křídel svobody.
  • Aero Force One se jmenuje stejně jako oslavná óda na věrné fanoušky Aerosmith a je zpracována jako emblém zvýrazňující spojení těchto dvou amerických legend.
  • Toxic Twins je grafické ztvárnění přezdívky pro autorskou dvojici skladeb této skupiny spolu s dalším odkazem na společné partnerství Aerosmith a Harley-Davidson. Tento design využívá obě loga, které obklopují hadi na znamení energie a silného ducha obou slavných značek.
  • Draw the Line přebírá téma ze stejnojmenného alba Aerosmith a přidává vzorek pneumatiky a výfuky motocyklu Harley-Davidson® jako vyjádření bouřlivé energie spojující Rock and Roll a motocykly.
Mohlo by vás zajímat:  Nové BMW R 18 Transcontinental a nové BMW R 18 B

Tato limitovaná edice obsahuje pánská a dámská trička, trika, košile, mikiny a další doplňky.

Zdroj a foto: Harley-Davidson

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*