Harley-Davidson představil na slavnostním večeru nové modely pro rok 2013

V roce 2013 uplyne úctyhodných 110 let od založení světoznámé značky Harley-Davidson. Americký výrobce motocyklů oslaví výročí společně s fanoušky a příznivci značky hned na několika velkolepých oslavách. Ty se pořádají po celém světě – v 11 zemích napříč šesti kontinenty a jedná se o největší akci v historii značky. První z oslav v České republice se konala koncem minulého týdne v divadle RockOpera. Další party – tentokrát pro širokou veřejnost – se uskuteční v Praze 8. června 2013.

13-hd-cvo-breakout-bs

V rámci Harley-Davidson Premium Night si premiéru odbyly dva zcela nové modely motocyklů pro rok 2013 CVO™ Breakout a CVO™ Road King® a dále model Dyna® Street Bob®, který se představil v kompletně novém provedení. Značka představila uplynulých 110 let své historie, součástí večera byla pak kromě zajímavých videoprojekcí i ohnivá show. Zúčastnění měli také jedinečnou příležitost setkat se s Robem Lindley, ředitelem pro Evropu, Afriku a Blízký východ.

Důvodem k oslavám pro české fanoušky bude nejenom 110 let existence značky, ale také 85. výročí českého Harley-Davidson Clubu. Ten je vůbec tím nejstarším existujícím klubem na světě. Obě výročí bude mít možnost široká veřejnost možnost oslavit 8. června 2013 v Tipsport Aréně Praha. Ti, kteří dorazí, se mohou těšit na společnou projížďku Prahou, výjimečně rozsáhlou výstavu motocyklů Harley-Davidson (cca 80 modelů napříč celou historií značky) nebo večerní multimediální show a afterparty ve stylu bezstarostné jízdy.

Mohlo by vás zajímat:  All American Fest se blíží! První víkend v září ožije Praha v duchu motocyklů, grilování, adrenalinu a zábavy pro celou rodinu

13-hd-cvo-road-king-bs

Tisková zpráva/-VS-