Harley-Davidson oznamuje představení nového modelu – „From Evolution to Revolution.“

Harley-Davidson oznamuje představení nového modelu uprostřed jízdní sezóny – „From Evolution to Revolution.“ Virtuální představení proběhne 13. července v 17:00 středoevropského času. Tento nový model následuje po vzrušujícím příchodu motocyklu Harley-Davidson Pan America 1250 s úplně novým motorem Revolution Max na dealerství po celém světě.

„Po úspěšném spuštění prodeje našeho prvního motocyklu v segmentu adventure touring, modelu Pan America, se těšíme na odhalení dalšího úplně nového motocyklu, postaveného na platformě Revolution Max, který obohatí sportovní segment a předvede nedostižné technologie, výkon a styl Harley-Davidson,“ říká Jochen Zeitz, prezident a generální ředitel Harley-Davidson.

Při představení budou oznámeny hlavní údaje o novém motocyklu spolu s informacemi od vedení společnosti Harley-Davidson, produktových expertů a vášnivých jezdců, kteří se podíleli na vývoji dalšího nového výkonného modelu, který se objeví na dealerstvích Harley-Davidson ještě v roce 2021.

Mohlo by vás zajímat:  Podmol oznámil účast na Dakaru a s těžkým speciálem předvedl freestylový trik

Chcete-li se zúčastnit představení novinek „From Evolution to Revolution“, registrujte se na webu www.H-D.com/JulyReveal.